Hlavné správy

Každý deň o 18:30
Hlavnou spravodajskou reláciou vysielanou na TA3 sú Hlavné správy. Informujú o udalostiach, ktoré sa odohrali počas dňa, doma i v zahraničí. Súčasťou vysielania je relácia Šport, ktorá zachytáva najdôležitejšie športové spravodajstvo dňa.

Nová Európa

Premiéra: NE 13:00 (po V politike)
Reprízy: UT 21:30, ŠT 16:45
Relácia Nová Európa má zvyšovať informovanosť a povedomie občanov Slovenska o opatreniach EÚ v boji s koronakrízou, predstavovať úlohy Európskeho parlamentu v tomto procese, ako aj informovať o tom, ako európsku pomoc Slovensko využíva. Prevedieme vás aktuálnymi informáciami a novinkami prichádzajúcimi z Bruselu.

Pozrime sa na to

Premiéra: PI 20:00
Repríza: PI 23:30, SO 12:30
Témy, o ktorých sa nehovorí, témy, ktoré vzbudzujú vášne, témy, ktoré nás rozdeľujú... Vieme nájsť spoločnú reč?

Tak takto?!

Premiéra: PO-PI 12:30
Repríza: PO-PI 18:00
Relácia dáva dôraz a zároveň kladie dôležité otázniky k aktuálnym témam politického a spoločenského života.

Téma dňa

Premiéry: PO-ŠT 19:50
Reprízy: PO-ŠT 23:15, UT-PI 10:45
Téma dňa reflektuje témy zo všetkých oblastí spoločenského života s cieľom odhaliť pozadie, príčiny a dosah konkrétnych udalostí na ľudí.

V politike

Premiéra: nedeľa 11:00
Repríza: NE 20:00, PO 13:00
Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Za oponou

Premiéra: SO 20:00
Reprízy: NE 10:15, 23:30
Relácia Za oponou je uvoľnená, kritická až sarkastická debata v trojici, ktorá bude odhaľovať zákulisie politiky – kroky a ťahy politikov, prečo robia také rozhodnutia, aké robia, do akej miery je to len marketing a kde už ide naozaj o reálne problémy, spory. Ako ich rozhodnutia vplývajú na voličov, opozíciu ale aj koalíciu.