Live
Archív
iSekunda
mReportér
upozornenia

Dokument

Archív relácie

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd k pacientovi, ktorému sa ťažko dýcha
Zdravie

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd k staršiemu pacientovi, ktorý si počas jedného týždňa zavolal pomoc šesťkrát

V tejto časti uvidíte rôzne výjazdy, ktoré sú dôkazom toho, že zdravie je krehké. Jedným z nich je aj starší muž zo slabších sociálnych pomerov. Trpí chronickým nervovým ochorením, pre ktoré pravidelne volá záchranku. V priebehu jedného týždňa potreboval pomoc šesťkrát. Viac o jeho prípade si pozrite v novej epizóde.

Záchranári
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd k pacientovi, ktorému zlyhávalo srdce, ale odmietal akúkoľvek pomoc

S našou kamerou sme boli opäť v službe s posádkou rýchlej záchrannej pomoci. Boli sme svedkami rôznych výjazdov. Azda ten najvážnejší bol, keď mužovi mohlo ísť doslova o život a odmietal akúkoľvek pomoc záchranárov alebo aj následný prevoz do nemocnice. Povedal, že mu nič nie je a najlepšie mu bude doma. Aj napriek tomu, že prvotné výsledky a vyšetrenia naznačovali, že mužovi môže zlyhávať srdce. Ako tento výjazd dopadol, si pozrite v najnovšej časti.

Záchranári
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd, kde museli zasahovať až dve posádky rýchlej zdravotnej pomoci

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazd k dopravnej nehode, pri ktorom museli zasahovať až dve posádky rýchlej zdravotnej pomoci.

Záchranári
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd za ľuďmi, ktorí mali srdcové ochorenia a netradičné úrazy.

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazdy za srdcovými ochoreniami, netradičné úrazy a dozvedeli sme sa viac o simulačnom vzdelávaní.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd k pacientovi, ktorému sa ťažko dýchalo a trpel zadržiavaním vody v organizme

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazd k pacientovi, ktorému sa ťažko dýchalo a trpel zadržiavaním vody v organizme.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb TA3 sa pozrel na výjazd k staršiemu mužovi, ktorému sa náhle zhoršil zdravotný stav a mal zvýšenú teplotu

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. Priblížime vám výjazd k staršiemu mužovi, ktorému sa náhle zhoršil zdravotný stav a mal zvýšenú teplotu.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb TA3 sa pozrel na výjazd k pacientke, ktorej prišlo nevoľno a začala jej tŕpnuť tvár a končatina

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. Priblížime vám výjazd k pacientke, ktorej prišlo náhle nevoľno a tŕpla jej tvár a končatina.

strana 1 / 18
<< júl 2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31