Live
Archív
Podcast
iSekunda

Dokument

Archív relácie

Záchranári
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd, kde museli zasahovať až dve posádky rýchlej zdravotnej pomoci

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazd k dopravnej nehode, pri ktorom museli zasahovať až dve posádky rýchlej zdravotnej pomoci.

Záchranári
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd za ľuďmi, ktorí mali srdcové ochorenia a netradičné úrazy.

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazdy za srdcovými ochoreniami, netradičné úrazy a dozvedeli sme sa viac o simulačnom vzdelávaní.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb ta3 sa pozrel na výjazd k pacientovi, ktorému sa ťažko dýchalo a trpel zadržiavaním vody v organizme

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. V ďalšom diele relácie sme si priblížili výjazd k pacientovi, ktorému sa ťažko dýchalo a trpel zadržiavaním vody v organizme.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb TA3 sa pozrel na výjazd k staršiemu mužovi, ktorému sa náhle zhoršil zdravotný stav a mal zvýšenú teplotu

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. Priblížime vám výjazd k staršiemu mužovi, ktorému sa náhle zhoršil zdravotný stav a mal zvýšenú teplotu.

zachranari_dokument.jpg
Dokument

Záchranári: Štáb TA3 sa pozrel na výjazd k pacientke, ktorej prišlo nevoľno a začala jej tŕpnuť tvár a končatina

Keď ich nepotrebujeme, je dobre. Reč je o záchranároch, ktorí každý deň riskujú svoje životy, aby zachránili tie naše. Pozrite si špeciálny dokument o práci týchto záchranárov. Uvidíte príbehy ľudí, ktorí potrebovali ich pomoc. Priblížime vám výjazd k pacientke, ktorej prišlo náhle nevoľno a tŕpla jej tvár a končatina.

strana 1 / 18