Live
Archív
iSekunda
mReportér
upozornenia

Aktuálne relácie

Bez komentára

Najzaujímavejšie obrázky z domova, sveta, športu aj kultúry. Urobte si vlastný názor na to, čo sa deje. A bez komentára.

Biznis

Relácia zameraná na prehľad dôležitých a zaujímavých udalostí vo fungovaní firiem. Prináša rady, ako dosiahnuť čo najlepšie hospodárske výsledky a ako efektívne riadiť vaše podnikateľské ambície. Biznis na tri – TA3. E-mail: biznis@ta3.com

Cesta do života

Správca nadácie TA3 Peter Káčer v rámci svojho charitatívneho pôsobenia pomáha rôznymi formami jednotlivcom aj organizáciám, ktoré sa obracajú so svojimi žiadosťami na Nadáciu TA3.

Dobré správy

Pozerajte sa na svet z tej krajšej stránky. Moderátor vás prevedie sumárom výlučne pozitívnych správ z domáceho a zahraničného diania, športu a kultúry. E-mail: dobrespravy@ta3.com

Dokument

Dokumenty odvysielané v televízii TA3.

Ekonomika+

Relácia Ekonomika+ prináša dôležité informácie a témy zo sveta financií nielen pre profesionálov, ale aj laickú verejnosť.

Energia z vody

Európa dnes a zajtra

Moderujú Tomáš Verníček a Patrícia Kordiaková.

Financie+

Ako si sporiť na dôchodok, či ako postupovať pri výbere hypotéky. Tieto ale aj ďalšie cenné rady pre spotrebiteľov prináša nová relácia Financie+. Moderátor: Marek Mašura

Flešky

Krátke spravodajstvo ta3

Hlavné správy

Prinášame vám hlavné večerné správy, získajte prehľad o dianí na celom svete ešte dnes. Pravidelne aktualizované správy • Dôveryhodné spravodajstvo

Chutné Česko

Investujeme

Cieľom relácie je okrem aktuálneho diania priniesť divákom aj servisné informácie, keďže podľa posledných štúdií sa v oblasti investícií orientuje len jeden z 10 ľudí. S odborníkmi v danom segmente rozoberieme témy, ktoré v súčasnosti rezonujú nielen u nás, ale aj vo svete.

Král na ťahu

Nový spoločensko-politický diskusný formát. Atraktívny duel dvaja proti dvom s Braňom Králom a publikom.

Maj to pod kontrolou

Zrejme každý sa už stretol s príbehmi ľudí, ktorí pre závislosť na hraní prišli takpovediac o všetko. Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o problém len konkrétneho človeka. V skutočnosti, ale jeho závislosť ovplyvňuje život všetkých okolo neho. Akékoľvek hranie, ktoré môže prepuknúť do závislosti preto treba mať pod kontrolou.

Motoring

Auto moto relácia Motoring vám prináša čerstvé novinky zo sveta motorizmu. Automobilové testy, recenzie, novinky a oveľa viac.

Naše potraviny

Najnovšie trendy v oblasti pôdohospodárstva a potravinárstva.

Očami cestovateľa

Inšpirácie, ale aj vlastné zážitky a skúsenosti v kombinácii s pútavým rozprávaním v novej relácii Očami cestovateľa spolu s najscestovanejším Slovákom, s ktorým Vás prevedieme tými najkrajšími miestami na Zemi, Ľubošom Fellnerom.

Paralympijský špeciál

Predstavíme vám zaujímavých hostí v súvislosti s témou parašportu. Súčasťou relácie bude aj rubrika Profil športovca mesiaca a reportáže z aktuálnych podujatí.

Podcasty

To najlepšie, čo si môžete vypočuť na TA3.

Portrét

Relácia Portrét prináša hĺbkové rozhovory s významnými slovenskými i zahraničnými osobnosťami. Predstavuje ich životné hodnoty, presvedčenia a vášne.

Pozrime sa na to

Témy, o ktorých sa nehovorí, témy, ktoré vzbudzujú vášne, témy, ktoré nás rozdeľujú... Vieme nájsť spoločnú reč?

Raňajky

Ranné vysielanie prináša divákom nielen aktuálne spravodajstvo, počasie a dopravný servis, ale aj užitočné rady a servisné informácie.

Showbiz

Všade okolo nás sú nové farby, nové inšpirácie, šokujúce novinky. Móda už nie je len o šatách a autách, móda je životný štýl. Magazín Showbiz je plný aktuálnych noviniek o spoločnosti, móde a životnom štýle, ktoré hýbu svetom. Moderátorka: Karolína Čičátková

Slovník investora

Slovník investora

Svet dnes

Nová relácia Svet dnes, v ktorej vás moderátori zo zahraničnej redakcie ta3 každý deň o 16:30 h. prevedú aktuálnym dianím vo svete.

Svet technológií

Najdynamickejšie sa rozvíjajúci segment technológií pod drobnohľadom tímu TA3. Venuje sa novým trendom ako aj mladým vedeckým talentom a prevratným technologickým objavom. Je to jediná relácia svojho druhu v strednej Európe. Moderátor: Ľubo Straka

Špeciál s Ilievom

Čo tak trochu spomaliť pri rozhovoroch s ľuďmi z úplne iného sveta?

Šport+

Hlavná športová relácia na TA3. Súhrn najdôležitejších domácich a zahraničných športových udalostí. Reportáže, výsledky, rozhovory, analýzy, zaujímavé témy. Skúsení moderátori a ich hostia v štúdiu. Najrýchlejšie a najkomplexnejšie informácie zo športu denne o 22:30.

Štúdio ta3

To najzaujímavejšie z rozhovorov v štúdiu TA3.

Tajomstvá Slovenska

Dokumentárny cyklus Tajomstvá Slovenska prináša divákom ta3 11 relácií, v ktorých im ukáže najkrajšie miesta na Slovensku. Môžu tak spoznať nádhernú prírodu, históriu, pamiatky a tiež tradičnú kuchyňu. Moderátorkou novej relácie je Simona Frantová.

Téma

Téma dňa

Téma dňa reflektuje témy zo všetkých oblastí spoločenského života s cieľom odhaliť pozadie, príčiny a dosah konkrétnych udalostí na ľudí.

Tlačové besedy

Prinášame pre vás aktuálne tlačové besedy zo sveta politiky a dôležitého verejného diania. Pravidelne aktualizované tlačové besedy • Video vo vysokej kvalite

Týždeň v športe

Relácia Týždeň v športe, v ktorej sa dozviete súhrn toho najdôležitejšieho, čo sa za uplynulý týždeň stalo vo svete športu a rozhovor k top téme.

Ukrajinské správy / Українські новини

Tieto správy sú určené najmä občanom Ukrajiny, ktorí nachádzajú v týchto dňoch nový domov na Slovensku. Ide predovšetkým o servisné informácie, ktoré im pomôžu lepšie sa zorientovať a prispôsobiť životu v našej krajine. Spravodajstvo pre občanov Ukrajiny pripravujú ukrajinskí študenti žurnalistiky, ktorí študujú na Univerzite Komenského v Bratislave a Univerzite Cyrila a Metoda v Trnave.

V politike

Relácia vám prináša prehľad najdôležitejších tém, ktoré sa udiali na našej politickej scéne. Tu žiadame politikov o jasné odpovede, konfrontujeme ich sľuby s realitou a poukazujeme na ich činy a skutky, ktoré sa vás bezprostredne dotýkajú. Pýtame sa aj za vás, sme tu pre vás divákov – voličov.

Vaša pošta

Reláciu Vaša pošta vysielame stredu o 16:30 hod. Históriu, fungovanie, novinky a digitalizáciu Slovenskej pošty vám prinesieme raz mesačne, každú poslednú stredu. Moderuje Diana Štrusová.

Vzdelávanie v 21. storočí

Nový publicistický formát v spolupráci s ministerstvom školstva. Moderuje Lucia Farkasová.

Z druhej strany

Zdravie na TA3

Zdravie na TA3 sa venuje aktuálnym témam v zdravotníctve s hosťami v štúdiu. Vstupy a rozhovory s odborníkmi, zdravotníkmi, ale aj pacientami.

Zdravý les

Pozrite si odborný cyklus Zdravý les na ta3. Dozviete sa viac o našich lesníkoch, lesoch a lesníctve.

Archívne relácie

... a just!

... a just!

5 minút o vašich financiách

5 minút o vašich financiách

5 peňazí

Nová edukačná relácia s názvom 5 peňazí o finančnom vzdelávaní. Pravidelným hosťom relácie je riaditeľ odboru ochrany finančných spotrebiteľov Národnej banky Slovenska Roman Fusek Moderuje Maroš Košík.

Ako ďalej, Európa?

Ako má Európska únia vyzerať v budúcnosti? O tom diskutujú v rámci Konferencie o budúcnosti Európy občania zo všetkých kútov únie. Aj TA3 Vám prináša diskusnú platformu. Svoj názor na konkrétnu európsku problematiku napíšte do formulára, alebo reagujte na už existujúci podnet. Účastníkmi diskusií sú aj poslanci Európskeho parlamentu, s ktorými budete môcť formovať svoje názory tvárou v tvár v relácii Ako ďalej, Európa?

Analýzy a trendy

V relácii sa zaoberáme aktuálnou top témou posledných dní vo svete ekonomiky s dosahom na domáci trh. Respondentmi sú odborníci, ktorí komentujú a analyzujú udalosti z rôznych ekonomických sfér.

Bago

Bago, to je čerstvé spravodajstvo zo slovenskej futbalovej scény. Aktuálne výsledky, pozápasové analýzy, predpovede odborníkov, rozhovory s trénermi a hráčmi.

Bago+

Bago+

Bez dresu

Bez dresu

Bravo!

Bravo!

Cestopis: Sú...

Cestopis: Sú...

Cestujeme bez hraníc

Cestujeme bez hraníc

Debata

Debata

Dokážeme pomôcť

Sú situácie a problémy, s ktorými Vás nenecháme samých. Seriál o pomoci a sociálnom poradenstve.

Dokumenty zo spravodajských agentúr

Dokumenty zo spravodajských agentúr

Dôchodok

Dôchodok

Energia pre Slovensko

Energia pre Slovensko

Európa ľuďom

Európa ľuďom

Euroskop

Euroskop

Expert na zdravie

Expert na zdravie

Flair

Flair

Golf

Golf

Charizma UA

Projekt Charizma UA rozpráva o lídroch, reformátoroch, vynálezcoch, manažéroch, umelcoch, podnikateľoch, mladých ľuďoch, ktorí menia Ukrajinu a inšpirujú k pozitívnym zmenám. Projekt organizácie "Sieť na ochranu národných záujmov ANTS" – odhaľuje potenciál Ukrajiny prostredníctvom úspešných príbehov jedinečných osobností, ktoré ukazujú silu charizmy Ukrajiny ako štátu, ktorý rodí lídrov v mnohých sférach národnom a celosvetovom meradle.

Check in

Check in

Inteligentný svet

Inteligentný svet

Interiérový dizajn

Nový formát televízie ta3 s názvom INTERIÉROVÝ DIZAJN vám ukáže najnovšie trendy v zariaďovaní bývania. Reláciu moderuje skúsená Adriana Kmotríková, ktorá je autorkou scenára a na projekte sa podieľa aj dramaturgicky.

Klub 3

Klub 3

Klub TA3

Večerná talk show. Diváci sa môžu tešiť na inšpiratívne rozhovory, v niektorých prípadoch aj tabuizované témy.

Labyrint

Labyrint

Leto na Slovensku

Dovolenkujte v krásnych kútoch Slovenska.

Mi Hrvati

TV magazín Mi Hrvati v burgenlandsko-chorvátskom jazyku ponúka etnickej skupine po prvýkrát cezhraničnú informačnú platformu a poskytne cezhraničné informácie vo všetkých oblastiach života. Cieľom projektu je pravidelná informovanosť a komunikácia v jazyku etnických skupín. Vysielacie časy Rakúsko: W24 nedeľu o 16:00, R9 nedeľu o 17:30, Slovensko: TA3 19:30

Miesto, kde žijeme

Miesto, kde žijeme

Minúty pre hrdinov

Minúty pre hrdinov

Music bar

Music bar

Naša Európa

Naša Európa

Nepoznané Slovensko

Nepoznané Slovensko

Nová Európa

Relácia Nová Európa má zvyšovať informovanosť a povedomie občanov Slovenska o opatreniach EÚ v boji s koronakrízou, predstavovať úlohy Európskeho parlamentu v tomto procese, ako aj informovať o tom, ako európsku pomoc Slovensko využíva. Prevedieme vás aktuálnymi informáciami a novinkami prichádzajúcimi z Bruselu.

Obete zločinu

Obete zločinu

Odpovedáme na vaše otázky o koronavíruse

Odpovedáme na vaše otázky o koronavíruse

Olympijské pohľady

Olympijské pohľady

Peňaženka

Peňaženka

Po stopách Majstra Pavla

Po stopách Majstra Pavla

Polhodina s Baránkom

Polhodina s Baránkom

Predvolebné diskusie ta3

Séria jedinečných predvolebných diskusií ta3 k spojeným komunálnym a župným voľbám, ktoré sa budú konať v sobotu 29. októbra 2022.

Predvolebné duely

Od 11. septembra v Téme o 9.30, o 12.30 a o 19.50 budeme vysielať duely kandidátov v nasledovnom modeli: Vyžrebujeme dvojice kandidátov, ktorí sú na kandidátkach politických strán umiestení do 8. miesta. Pôjde o 10 politických subjektov, ktoré podľa posledných prieskumov majú najvyššie preferencie. Diskusné súboje vyžrebovaných dvojíc budú moderovať Peter Bielik, Richard Dírer, Braňo Král, Diana Štrusová a Rasťo Iliev. Spolu pôjde o 35 atraktívnych duelov. Všetky debaty vyvrcholia 25. a 26. septembra diskusiami s lídrami politických strán. V záverečnej Superdebate, 26. septembra, sa stretne pravdepodobne 5 lídrov najsilnejších strán za účasti divákov.

Reality

Reality

Rozhovory cez polnoc

Rozhovory cez polnoc

Ryba pre zdravie

Ryba pre zdravie

S energiou efektívne

S energiou efektívne

Show Jana Krausa

Show Jana Krausa

Sladkovodné ryby

Sladkovodné ryby

Slovenská voda

Slovenská voda

Slovensko cez internet

Slovensko cez internet

Slovensko v pohybe

Slovensko v pohybe

Slovenský t(r)ip

Slovenský t(r)ip

Slovo v čase

Slovo v čase

Spektrum

V magazíne Spektrum vás zavedieme na netradičné miesta. Predstavíme vám zaujímavé osobnosti a ukážeme, čo možno neviete o svete okolo nás.

Správy

Správy

Stvorení pre šport

Stvorení pre šport

Svet 24/7

Svet 24/7

Svet+

Svet+

Škola pre život

Škola pre život

Šport extra

Šport extra

Študentskou kamerou

Študentskou kamerou

Štúdio Kultúra

Štúdio Kultúra

Štúdio Šport

Štúdio Šport

Tak takto?!

Relácia dáva dôraz a zároveň kladie dôležité otázniky k aktuálnym témam politického a spoločenského života.

Také bolo Slovensko

Také bolo Slovensko

Trochu inak v SND s Adelou Banášovou

Trochu inak v SND s Adelou Banášovou

Týždeň

Týždeň

Týždeň v kultúre

Týždeň v kultúre

Umenie na TA3

Relácia mapuje dianie na poli umenia: divadelné premiéry, koncerty, vernisáže, novinky na knižnom trhu. V každom vydaní prinesie rozhovor Na kávičke so zaujímavou osobnosťou.

Úspešné Slovenky

Úspešné Slovenky

Veda na dosah

Veda na dosah

Za hranicami

Spoznávajte s nami nové miesta, vypočujte si príbehy cestovateľov a praktické rady od skúsených sprievodcov. Vďaka štúdiu TA3 Za hranicami môžete vidieť najrôznejšie kúty sveta. Nechajte sa inšpirovať od moderátorky TA3 Roberty Gregorovej a jej hostí.

Za oponou

Relácia Za oponou je uvoľnená, kritická až sarkastická debata v trojici, ktorá bude odhaľovať zákulisie politiky – kroky a ťahy politikov, prečo robia také rozhodnutia, aké robia, do akej miery je to len marketing a kde už ide naozaj o reálne problémy, spory. Ako ich rozhodnutia vplývajú na voličov, opozíciu ale aj koalíciu.

Zdravie

Zdravie

Zelená pre Slovensko

Zelená pre Slovensko

Zo zákulisia SND

Zo zákulisia SND

Život s cystickou fibrózou

Cystická fibróza je zriedkavé ochorenie a málo sa o ňom vie. Nie je však až tak zriedkavé, aby sme si ho nevšímali. Na Slovensku žije 350 detí a mladých ľudí s cystickou fibrózou. Moderuje Adriana Kmotríková

Život s diagnózou

Relácia prináša nové informácie, postupy a možnosti liečby rôznych zdravotných problémov a ochorení. Každý diel formátu sa zameria na inú diagnózu, ktorá trápi mnohých ľudí. Moderuje Adriana Kmotríková.

Život s vedou

Život s vedou