O televízii

ta3 je spravodajskou televíziou na Slovensku, ktorú na mediálny trh uviedla spoločnosť C.E.N., s.r.o. v roku 2001. Oficiálne vysiela od 23. septembra 2001, prvé mimoriadne vysielanie sa však uskutočnilo už skôr, po šokujúcom útoku na Svetové obchodné centrum v New Yorku.

Objektívne a overené informácie

Počas svojho mnohoročného pôsobenia si získala a udržala kredit nezávislého spravodajstva, do povedomia sa zapísala ako televízia s aktuálnymi, pravdivými a overenými informáciami. Denne ponúka profesionálne spracované informácie z domova, zahraničia, z oblasti politiky, ekonomiky, financií, športu a ďalších sfér spoločenského diania.

Široké spektrum relácií

Snahou ta3 je poskytnúť divákom okrem spravodajstva aj širší záber informácií z iných oblastí. Programovú štruktúru preto rozšírila o relácie, ktoré im prinášajú novinky z regiónov, informácie o umení, kultúre, financiách, cestovaní na Slovensku a v zahraničí či profily známych osobností. Množstvo osobností televízia privítala aj vo svojom štúdiu - išlo o popredných štátnikov, vedcov, topmanažérov svetoznámych inštitúcií, herecké a športové hviezdy. Hosťom ta3 bola aj legenda televíznej žurnalistiky - Larry King.

Úspešná Nadácia ta3

Úspešnou kapitolou je aj vznik Nadácie ta3. Vznikla v roku 2011 a má za sebou už viacero vydarených ročníkov akcie Káčer na bicykli. Nadácia pod vedením nezlomného Petra Káčera, ktorý každé leto vysadá na bicykel pre dobrú vec, podporuje sociálne slabých a znevýhodnených občanov; podporuje organizácie, ktoré sa zaoberajú deťmi, dospelými, ako aj seniormi; poskytuje pomoc pri živelných katastrofách a hromadných nešťastiach; ochraňuje a podporuje zdravie a pomáha pri rozvoji vedy a umenia.

Sledujte nás

ta3 môžete sledovať na rôznych platformách. Okrem televízneho vysielania prináša aktuálne informácie na webe ta3.com, ktorý sa vďaka responzívnemu dizajnu prispôsobí akejkoľvek veľkosti obrazovky a možno si ho prezerať aj pomocou mobilnej aplikácie. ta3 nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin či na stránke Youtube.