Predstavujeme vám ďalšieho víťaza Zlatej Královej čaše. Stal sa ním Robert Kaliňák

ta3
6.2.2024 21:59

V relácii Král na ťahu sa už po druhýkrát odovzdala Zlatá Králova čaša. Ide o ocenenie, ktoré získa politik alebo hosť, ktorý divákov najviac presvedčil svojimi argumentmi. Spomínaní diváci mohli počas relácie hlasovať na webe ta3.com.

Víťaz zlatej kralovej čaše kalinak
ta3

Víťaz so zlatom v rukách

V najnovšej epizóde boli zástupcami koalície minister obrany Robert Kaliňák (Smer-SD) a minister investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Richard Raši (Hlas-SD). Opozíciu reprezentovali bývalý minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) a poslanec Milan Majerský (KDH).

Víťazom hlasovania a držiteľom Zlatej Královej čaše sa v utorok (6. februára) stal Robert Kaliňák so 48 % všetkých hlasov.

Celkové poradie rečníkov:

1.) - Robert Kaliňák 48 % (3 158)

2.) - Richard Raši 26 % (1 707)

3.) - Richard Sulík 20 % (1 296)

4.) - Milan Majerský 6 % (376)

Pozrite si krátke video - vyhodnotenie diváckeho hlasovania:

Viac o víťazovi Zlatej Královej čaše z predošlej epizódy Krála na ťahu sa môžete dočítať v tomto článku:

Unikát v krabici

Zlatá Králova čaša je navrhnutá a vyrobená najlepšími slovenskými sklármi. Je fúkaná do drevenej formy a po vychladnutí sa maľuje 24-karátovým zlatom, ktoré sa následne vypaľuje pri 520 stupňoch Celzia. Po výstupnej kontrole sa balí do hodvábneho papiera a ukladá do krabice, ktorá je vyrobená na mieru pre tento unikát.

Čaša je vyrobená v limitovanom počte pre reláciu Král na ťahu. Je univerzálna, má objem 560 mililitrov a najlepšie si z nej vychutnáte tiché alebo šumivé víno.

Víťazovi bude odovzdaná v priamom prenose na záver relácie. Moderátor hosťom ozrejmí pravidlá hlasovania, priebežne bude informovať o výsledkoch a na záver ohlási víťaza.

zdielať
zdielať
mReportér
Komentáre k článku
Zdielajte článok