TB R. Huliaka a M. Viskupiča k zriadeniu centier olympijskej prípravy

dnes 17:13

Po 14 rokoch sa opäť zavádza systém športových centier na stredných odborných školách. Podľa ministra cestovného ruchu a športu Rudolfa Huliaka sa športové výsledky aj napriek veľkému financovaniu nedostavili. Dôvodom je podľa neho dlhodobo zanedbávaná podpora mládeže.

zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"