TB SaS k zdravotníckym otázkam

dnes 15:03

SaS kritizuje ministra zdravotníctva Kamila Šaška (Hlas-SD) za nefunkčné e-recepty, záchrankový tender, ale aj za rastúce a chaotické poplatky v ambulanciách. Tie sú nezákonné, avšak lekári si ich stále žiadajú. Viac v tlačovej besede člena výboru pre zdravotníctvo Tomáša Szalaya (SaS).

zdielať
zdielať
sledovať
mReportér edit
Komentáre k článku
Zdielajte článok
Sledujte ta3 na Google news po kliknuti zvoľte "Sledovať"