dnes 11:49
TB SaS k zdravotníckym otázkam
SaS kritizuje ministra zdravotníctva Kamila Šaška (Hlas-SD) za nefunkčné e-recepty, záchrankový tender, ale aj za rastúce a chaotické poplatky v ambulanciách. Tie sú nezákonné, avšak lekári si ich stále žiadajú. Viac v tlačovej besede člena výboru pre zdravotníctvo Tomáša Szalaya (SaS).