Motoring

Motoring

Svet kolies a motorov očami našich redaktorov. Motoring prináša to najzaujímavejšie z mnohých svetových autosalónov. Predstavuje novinky v automobilovom priemysle či praktické informácie pre vodičov. Pravidelne rozkrúti kolesá testovaných áut, aby náš tím zistil čo Vám dokážu ponúknuť. Moderujú: Michal Karpat, Dodo Dúbravský

Posledné diely

Socha na kolesách Mercedes CLS, Audi Q8 a Suzuki Vitara Copper

Audi predstavuje svoju ďalšiu pýchu - dynamické športové SUV kupé Q8, ktoré má pre nás Slovákov príchuť domáceho auta. Vyrábajú ho totiž v bratislavskej fabrike Volkswagen. V domácom teste vám dnes predvedieme sochu na kolesách - nový Mercedes-Benz triedy CLS, ktorý má ambíciu byť rovnakou dizajnovou ikonou ako prvá generácia tohto modelu.

Za volantom nového Audi A6, Seat Arona a Suzuki Swift Sport

Nová biznis limuzína Audi A6 je po technologickej stránke zmenšenou vlajkovou loďou A8. Na úvod sa ponúka s tromi motormi a na výber máte aj viacero podvozkov. Ktorá kombinácia motora, pohonu a podvozka zaujala nás? Prezradíme vám v dnešnej prvej jazde.

Vyskúšali sme si nový Volkswagen Touareg a Toyota Yaris GRMN

Nový Volkswagen Touareg 2018 preberá na seba úlohu vlajkovej lode značky a prináša veľa nových technológii, u Volkswagenu použitých prvýkrát. V rámci zoznamovacích jázd sme si vyskúšali jeho inteligentné LED matrixové svetlá, aj v kombinácii s ďalšou novinkou - nočným videním. Ukážeme vám, čo všetko sa dá robiť s jeho digitálnym kokpitom a prezradíme vám, ako jazdí.

Volkswagen Polo GTI v prvej jazde, Kia Sorento a BMW X2 v domácom teste

BMW X2 mení viaceré zaužívané dizajnové zvyklosti v rodine BMW. Spomedzi všetkých modelov značky je najväčším exotom, ktorý veľmi rád provokuje a priťahuje pozornosť. Veľmi dobre je ale premyslený aj po priestorovej a praktickej stránke a výborne jazdí. Viac v dnešnom teste.