Motoring

Motoring

Svet kolies a motorov očami našich redaktorov. Motoring prináša to najzaujímavejšie z mnohých svetových autosalónov. Predstavuje novinky v automobilovom priemysle či praktické informácie pre vodičov. Pravidelne rozkrúti kolesá testovaných áut, aby náš tím zistil čo Vám dokážu ponúknuť. Moderujú: Michal Karpat, Dodo Dúbravský

Posledné diely

Nový Peugeot Rifter a recept na naše nekvalitné cesty Citroen C4 Cactus

Osobná verzia Peugeotu Partner s prívlastkom Tepee sa mení na samostatný model s vlastným menom Rifter. Dôvodom je snaha viac odlíšiť osobnú verziu od úžitkovej, ktorá teraz prepracovaným interiérom s mnohými praktickými vychytávkami ako aj s vylepšenou technikou konkuruje autám niekoľkých segmentov súčasne.

BMW X3 M40i, Volvo XC40, Dacia Piknik a Ford Fiesta ST

Krásny výkon a zvuk v kultivovanom balení. To je BMW X3 M40i, naša najobľúbenejšia verzia tohto modelového radu, ktorá ponúka krásnu kombináciu sily, prekvapivo príjemnej spotreby a vyváženého podvozka.

Dve tváre Alfy Romeo Giulia na ceste do Chorvátska

V krásnom prostredí ostrova Pag, kam chodia nakrúcať mnohé svetové automobilky, sme popreháňali dva protiklady Alfy Romeo Giulia, ktoré majú k sebe bližšie, než sa na prvý pohľad zdá.