V Tipsport lige lákalo východniarske derby, Martin ukončil neúspešnú sériu

TA3
9.12.2016 23:15

V 28. kole Tipsport ligy lákalo východniarske derby medzi Popradom a Košicami. O víťazovi dramatického duelu rozhodlo až predĺženie. Liptovský Mikuláš hostil v priamom súboji o štvrté miesto Žilinu. V nervóznom stretnutí boli efektívnejší hosťujúci vlci. S výnimkou povinného víťazstva nad dvadsiatkou prehral Martin šesť zápasov po sebe. Neúspešnú sériu ukončil až v domácom súboji s Trenčínom. Zvolen zdolal nováčika z Nových Zámkov aj vo štvrtom zápase tejto sezóny.Tentoraz trojgólovým rozdielom 6-3.

Tabuľka najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy 2016/2017 po piatkových dueloch 28. kola

HK Orange 20 20 2 0 0 0 0 18 20:82 6

Poznámka: počet zápasov, výhry - 3 body, výhry po predĺžení - 2 body, výhry po samostatných nájazdoch - 2 body, prehry po predĺžení - 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch - 1 bod, prehry - 0 bodov, skóre, body.