Tatar s asistenciou, Detroit stratil dvojgólový náskok

TA3 NHL
3.11.2016 08:10

Slovenský hokejista Tomáš Tatar si v zápase NHL na ľade Philadelphie pripísal asistenciu, jeho Detroit však stratil dvojgólový náskok a prehral s domácimi Flyers 3:4 po predĺžení.

Autorom víťazného gólu bol v 62. minúte český krídelník Jakub Voráček. Pre Tatara to bol tretí kanadský bod (1+2) v 11. dueli prebiehajúcej profiligovej sezóny.

sumáre NHL:
MONTREAL CANADIENS - VANCOUVER CANUCKS 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Góly: 33. Beaulieu (Gallagher, Galchenyuk), 40. Mitchell (Danault, Flynn), 59. Radulov (Galchenyuk, Gallagher). Brankári: Price - Miller, strely na bránku: 21:42, 21.288 divákov

PHILADELPHIA FLYERS - DETROIT RED WINGS 4:3 pp (0:2, 1:0, 2:1 - 1:0)
Góly: 34. VandeVelde (Schenn, Streit), 44. Ľubimov (MacDonald, Couturier), 59. Streit (Schenn, Simmonds), 62. Voráček (Giroux) - 14. Larkin (Nyquist, Green), 14. Athanasiou (Sheahan, Ericsson), 49. Zetterberg (TATAR, Abdelkader). Brankári: Neuvirth - Mrázek, strely na bránku: 40:25, 19.309 divákov

ANAHEIM DUCKS - PITTSBURGH PENGUINS 1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
Góly: 16. Fowler (Vatanen, Kesler) - 8. Malkin (Kessel, Kunitz), 11. Cullen (Sestito, Fehr), 37. Rust (Bonino, Letang), 42. Letang (Schultz), 48. Hörnqvist (Crosby, Hagelin). Brankári: Gibson (52. Bernier) - Murray, strely na bránku: 33:34, 15.543 divákov