Slovan sa pred odvetou proti Ferencvárosu dobre naladil. Vo Fortuna Lige zdolal Trenčín

23.7.2022 20:37

Futbalisti majstrovského ŠK Slovan Bratislava sa dobre naladili pred odvetou 2. predkola Ligy majstrov proti Ferencvárosu Budapešť. V sobotnom zápase 2. kola Fortuna ligy zdolali AS Trenčín 4:0.

"Belasí" si v úvodnom vystúpení na domácom štadióne v novom ročníku pripísali prvé body a napravili tak prehru 1:2 z trávnika Podbrezovej. O úvodný gól duelu sa postaral Dávid Hrnčár v 36. minúte presnou strelou spoza šestnástky. V 68. minúte pridal druhý zásah Andre Green, ktorý utiekol obrane hostí a premenil samostatný nájazd. V 82. minúte rozvlnil sieť striedajúci Juraj Kucka a v závere spečatil výsledok Hrnčár.

ŠK Slovan Bratislava - AS Trenčín 4:0 (1:0)

Góly: 36. a 90. Hrnčár, 68. Green, 82. Kucka. ŽK: Agbo (Slovan). Rozhodovali: Očenáš - Hrmo, Halíček, 5338 divákov.

Slovan: Chovan - Hrnčár, Abena (79. Križan), De Marco, Lovat - Agbo, Mustafič (76. Kankava) - Green, Holman (68. Kucka), Čakvetadze (68. Barseghjan) – E. Ramirez (68. Šaponjič).

Trenčín: Kukučka - Madu, Stojsavljevič, Pires, Kozlovský (46. Ďuriška) - Lavrinčík (88. Gajdoš), Bainović, Ibrahim – Soares, Kupusovič (88. Letenay), Kmeť (46. C. Ramirez).