NHL: Tampa utrpela už štvrtú prehru za sebou, Coloradu sa naopak podaril piaty triumf

9.4.2022 08:05

Hokejisti Tampy Bay utrpeli v NHL štvrtú prehru za sebou. Dvojnásobní obhajcovia Stanleyho pohára podľahli Bostonu 1:2 po predĺžení, o víťazstve hostí rozhodol v 64. minúte Charlie Coyle. Slovenský obranca Erik Černák strávil na ľade v drese domácich "bleskov" rovných 20 minút, pripísal si mínusový bod, jednu strelu na bránku a tri hity.

Colorado si pripísalo piaty triumf za sebou. Líder ligy a už istý postupujúci tím do play off zvíťazil v noci na sobotu na ľade Winnipegu 5:4 po predĺžení. V presilovke rozhodol o víťazstve Avalanche obranca Cale Makar.