NHL: Dallas zdolal Chicago po samostatných nájazdoch, v zostave Stars chýbal Sekera

19.2.2022 08:05

Hokejisti Dallasu uspeli v zápase NHL na ľade Chicaga 1:0 po samostatných nájazdoch. Brankár hostí Jake Oettinger zneškodnil všetkých 34 striel súpera, domáci Marc-Andre Fleury si pripísal 29 zákrokov. V zostave Stars absentoval slovenský obranca Andrej Sekera pre zranenie v hornej časti tela.

Florida zvíťazila na ľade Minnesoty 6:2, premiérovým hetrikom v profiligovej kariére sa zaskvel hosťujúci útočník Mason Marchment. Hráči Los Angeles uspeli v aréne Vegas 4:3 po predĺžení, v 63. minúte rozhodol svojím druhým gólom v zápase švédsky útočník Adrian Kempe.