Slovenská futbalová reprezentácia remizovala so Slovinskom, tretie miesto si udržala

11.11.2021 22:50

Slovenská futbalová reprezentácia remizovala vo štvrtkovom domácom zápase H-skupiny kvalifikácie MS 2022 so Slovinskom 2:2. V priamom súboji o tretie miesto v tabuľke ho uhájila o skóre. Zverenci trénera Štefana Tarkoviča sa s bojom o mundial v Katare rozlúčia nedeľným duelom na Malte.

TA3

Na Štadióne Antona Malatinského v Trnave otvoril skóre v 18. minúte hlavou Miha Zajc po peknej akcii Andraža Šporara. Slováci vyrovnali v druhom polčase z penalty vďaka Ondrejovi Dudovi, keď po druhej žltej karte musel ísť predčasne z ihriska Miha Blažič.

Hostia sa ale vzápätí opäť ujali vedenia po hlavičke Mihu Mevlju, v 74. minúte domáci opäť vyrovnali vďaka Dávidovi Strelcovi. V ôsmom vzájomnom zápase sa zrodila štvrtá remíza, Slováci nad Slovincami zatiaľ vyhrali len raz.