Obrovská tragédia. Počas tréningu zahynul mladý slovenský reprezentant v cyklistike

Obrovská tragédia. Počas tréningu zahynul mladý slovenský reprezentant v cyklistike
Zdroj foto: SITA/Jozef Jakubčo
Počas tréningu prišiel o život slovenský juniorský reprezentant v cyklistike Róbert Nagy mladší. O jeho úmrtí informoval facebookový profil Slovenského zväzu cyklistiky

"Neuveriteľne ťažko sa hľadajú slová na sprostredkovanie takejto informácie. Vyhasol život ďalšieho mladého človeka. Dnes počas tréningu tragicky zahynul mladý juniorský reprezentant Róbert Nagy. Šiesty z tohtoročnej časovky MSR juniorov podľahol zraneniam po páde počas obiehania kamiónom a následnom náraze do zábradlia. Nech odpočíva v pokoji. Úprimnú sústrasť rodine," informoval zväz.

"Robo pri tréningu a vo veľkej rýchlosti, keď išli ako skupuina dole kopcom v smere na Trenčianske Jastrabie trafil kameň na ceste a hodilo ho doľava. Zhodou okolností išiel vedľa neho kamión, ktorý ho stiahol a vyhodil späť do zábradlia vedľa cesty," povedal pre zoznam.sk jeden z funkcionárov Slávia Trenčín Cycling Academy, kde Nagy pôsobil.

"Dnes v dopoludňajších hodinách došlo na ceste pri Trenčianskom Jastrabí k pádu cyklistu. Osemnásťročný cyklista pri páde utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Poverený policajt ODI začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Boli pribratí znalci z odboru cestnej dopravy a zdravotníctva," informovala portál hovorkyňa trenčianskej polície Danka Adamíková.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá