Na Slovensko príde hudobný velikán, sľubuje novú šou

Na Slovensko príde hudobný velikán, sľubuje novú šou
Zdroj foto: TASR/Andrej Galica
Najznámejší autor filmovej hudby našej doby Hans Zimmer opäť zavíta osobne na Slovensko. Na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi naživo 5. marca 2022, sprevádzaný kapelou, orchestrom a speváckym zborom. Informoval o tom PR manažér Ján Kakaščík.

Držiteľ filmového Oscara, dvoch Zlatých glóbusov, štyroch cien Grammy a množstva ďalších ocenení sa po svetovom turné, ktoré prilákalo do hľadísk viac ako milión fanúšikov, vráti na pódiá v novom európskom turné od februára 2022. Bohatá séria vystúpení dostala oficiálny názov Hans Zimmer Live – Europe Tour 2022 a ponúkne okrem jeho najväčších filmových hitov aj novšie kompozície a skladby, ktoré až tak často naživo neprezentuje.

Hans Zimmer, 63-ročný umelec, doposiaľ spolupracoval celkovo na viac ako 200 projektoch, ktoré zarobili viac ako 28 miliárd dolárov. Medzi jeho najnovšie počiny patria ďalšie filmové soundtracky veľkých hollywoodských produkcií, ako Wonder Woman 1984, Dune, Top Gun: Maverick, či James Bond – No Time to Die.

V slovenskej metropole 5. marca 2022 opäť ponúkne svoju hudobnú genialitu a možnosť ponoriť sa do jeho filmových skladieb i slovenskému publiku. Vstupenky na koncert Hansa Zimmera sú už v predaji v sieti ticketportal.sk. „Hans Zimmer sľubuje novú šou, všetky najväčšie hity, ale čo je pre všetkých fanúšikov asi najdôležitejšie, opäť vyrazí na turné i on sám osobne,“ uviedol pre médiá organizátor koncertu Peter Ďuriš.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá