V hlavnom meste sa zrazili električky, zranili sa dve cestujúce

Aktualizované:
V Bratislave na Račianskej ulici, pri budove Výskumného ústavu zváračského, sa zrazili električky. Pri nehode sa zranili dve ženy. Vodiči sú bez zranení. Na mieste zasiahli polícia, záchranári i dispečing DPB.

"Približne o 15.36 h sa stala vzájomná dopravná nehoda dvoch električiek na Račianskej ulici v smere do centra. Dispečing DPB okamžite vyslal na miesto hliadku dispečerov a zabezpečil príchod polície, zdravotníckych záchranárov a tiež náhradnú autobusovú dopravu v úseku Blumentál - vozovňa Krasňany a späť," povedala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislavy Adriana Volfová.

Pri nehode došlo podľa jej slov k zraneniu dvoch cestujúcich, vodiči sú bez zranení. Nehoda je momentálne v štádiu riešenia. Hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová potvrdila, že na základe výzvy na tiesňovú linku 155 vyslali záchranárov k dvom zraneným ženám. "Našťastie, neutrpeli vážne poranenia a záchranári ich po ošetreni previezli do nemocnice," uviedla.

Premávka električiek do bratislavskej mestskej časti Rača je opäť obnovená. V dôsledku nehody nepremávali električky liniek 3, 5 a 7 medzi Blumentálom a vozovňou Krasňany.

TOP videá

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá