Tom Cruise a Katie Holmes sa rozvádzajú

Vyše päťročné manželstvo hereckej dvojice Toma Cruisa a Katie Holmes je v troskách. Magazínu People krach ich vzťahu potvrdil herečkin právnik Jonathan Wolfe.

"Toto je veľmi osobná a súkromná záležitosť Katie a jej rodiny. Tak ako vždy myslí predovšetkým na svoju dcéru," vyjadril sa. Podľa informácií portálu TMZ o rozvod vo štvrtok v New Yorku požiadala Holmes, dôvodom majú byť neprekonateľné rozdiely. Požaduje tiež výlučné opatrovníctvo ich spoločnej dcérky Suri a od Cruisa chce výživné. Herca údajne jej krok prekvapil a zo situácie je veľmi smutný.

Cruise začal s Holmes chodiť v apríli 2005 a už v júni ju na vrchole Eiffelovej veže v Paríži požiadal o ruku. Vzali sa 18. novembra 2006 v talianskom Bracciane. Ich jediné dieťa, dcérka Suri, sa narodila 18. apríla 2006. Herec, ktorý má za sebou manželstvá s herečkami Mimi Rogers a Nicole Kidman, svoju lásku ku Katie Holmes niekoľkokrát verejne demonštroval v médiách. Najviac však šokoval skákaním na gauči v Oprah Winfrey Show. Pre Holmes to bolo prvé manželstvo.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá