Atlanta uspela v Oklahome napriek 46 bodom Westbrooka

20.12.2016 07:48

Basketbalisti Atlanty triumfovali v noci na utorok v NBA na palubovke Oklahoma City tesne 110:108.

Domácim nepomohlo ani 46 bodov v podaní Russella Westbrooka. Práve hviezdny rozohrávač mal necelé tri sekundy pred koncom stretnutia v rukách víťaznú trojku, nepodarilo sa mu ju však premeniť. Hráči Thunder viedli 4:05 minúty pred koncom o šesť bodov, ale Hawks v závere zvrátili vývoj duelu vo vlastných prospech. Na úspechu sa najviac podieľali 31-bodový Dennis Schröder a Paul Millsap s 30 bodmi.

"Myslím si, že Westbrooka faulovali v záverečných dvoch akciách. Musím si pozrieť záznam, môžem sa mýliť. V prvom polčase sme dobre bránili," citoval oficiálny web zámorskej súťaže trénera Thunder Billyho Donovana.