Obamova a Trumpova žena našli pri čaji bezpečnú spoločnú tému

Obamova a Trumpova žena našli pri čaji bezpečnú spoločnú tému
Zdroj foto: twitter.com/AJ+
Súčasná a budúca prvá dáma Spojených štátov amerických sa po prvý raz stretli v Bielom dome. Kým ich manželia hovorili o prevzatí moci, Michelle Obamová a Melania Trumpová našli spoločnú tému v deťoch.

Michelle Obamová a Melania Trumpová sa stretli pri čaji. Témou rozhovoru boli deti. "Je to bezpečné teritórium, veľmi dobrá téma na prelomenie ľadu," povedala Suzanne Malveauxová z televízie CNN.

Michelle Obamová oboznámila svoju nástupkyňu o tom, aké je to vychovávať deti v Bielom dome. Keď sa tam v roku 2008 presťahovala, jej dcéry mali sedem a desať rokov. Syn Melanie Trumpovej má tiež desať rokov a bude prvým synom prezidenta v Bielom dome od čias Johna F. Kennedyho.

Prvá dáma tiež zobrala Melaniu Trumpovú na prehliadku sídla prezidenta a zoznámila ju s kurátorom Bieleho domu, ktorý je zodpovedný za jeho zariadenie. "Bola to príležitosť na prelomenie ľadov vo svetle veľmi horkej predvolebnej kampane," zhodnotila Malveauxová a pripomenula, že Michelle Obamová počas kampane označila Donalda Trumpa za neschopného byť prezidentom a Melania Trumpová v jednom zo svojich prejavov skopírovala vety zo staršieho prejavu Obamovej. Stretnutie oboch žien sa uskutočnilo bez prítomnosti médií. K stretnutiu sa verejne nevyjadrili a Biely dom z neho zverejnil len jednu fotografiu.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá