Slovan v záveroch polčasov pokoril Senicu

16.10.2016 20:43

Futbalisti Slovana Bratislava triumfovali v 12. kole Fortuna ligy 2016/2017. "Belasí" o víťazstve 2:0 v nedeľňajšom stretnutí na Pasienkoch nad FK Senica rozhodli v záveroch oboch polčasov.

Tesne pred prestávkou skóroval Soumah, ktorý bol úspešným realizátorom pokutového kopu nariadeného za ruku obrancu hostí. V nadstavenom čase sa presadil aj striedajúci De Sa. Slovan je v tabuľke štvrtý, Senica po štvrtej prehre v rade deviata.

ŠK Slovan Bratislava - FK Senica 2:0 (1:0)

Slovan Bratislava: Greif - J. Kotula, Saláta, Vernon De Marco Morlacchi, F. Kubík - V. Savičevič, G. Scott - Schet (87. F. Oršula), Soumah, Cléber (76. De Sa) - Čavrič (63. Priskin)

Senica: Šulla - I. Gončar, Kopičár, Pillár, Weriton - Quaye - S. Mráz, M. Kratochvíl (76. Jedinák), Pirulo (46. Ebwelle) - Turyna (59. Astray), J. Kosorin