Trenčania sa v Martine radovali po nájazdoch

7.10.2016 21:28

Hokejisti MHC Mountfield Martin vyťažili z piatkového stretnutia proti HK Dukla Trenčín iba bod, keď v 10. kola Tipsport ligy 2016/2017 podľahli doma 2:3 po samostatných nájazdoch.

Martinčania vyhrávali od 3. min 1:0, hostia potom otočili, ale na 2:2 vyrovnal v závere druhej tretiny Koyš. Diváci sa v treťom dejstve a ani v predĺžení gólu nedočkali, no v nájazdoch sa presadil Trenčan Veilleux, vďaka ktorému je Dukla v tabuľke aktuálne piata. Martin figuruje o dve priečky nižšie.

MHC Mountfield Martin - HK Dukla Trenčín 2:3 po sam. nájazdoch (1:1, 1:1, 0:0 - 0:0, 0:1)

Martin: Corbeil - Brňák, J. Tabaček, Rantanen, Salija, Pulli, M. Dvořák, M. Leško, Pacalaj - P. Koyš, Heizer, Dírer - D. Rzavský, Galamboš, Pokrivčák - Korosin, Dokšin, Hölli - Poliaček, Surovka, F. Nemček

Trenčín: Chábera - L. Kozák, Drgoň, Holenda, M. Novák, Bohunický, Hatala, Albers, Ryzák - Sojčík, R. Dlouhý, L. Novák - J. Gašparovič, Kalináč, Tybor - Michal Hlinka, Veilleux, Ölvecký - Briestenský, J. Švec, D. Novák