Trnava prehrala s Razgradom 1:2. Inkasovala v závere

30.11.2023 21:36 , Aktualizované: 30.11.2023 23:08

Futbalisti Spartaka Trnava prehrali doma v Európskej konferenčnej lige s Ludogorcom Razgrad 1:2. Víťazný gól dal niekoľko sekúnd pred koncom zápasu Tissera. Trnava je v skupine H s jedným bodom posledná.

Hostia mohli vyhrávať od 23. minúty, ale gól Tekpeteyho neuznal systém VAR pre ofsajd. V 2. polčase strelil Ludogorec úvodný gól v 74. minúte zásluhou Duaha, o štyri minúty neskôr vyrovnal Daniel.

Priebeh zápasu

Hostia mohli pridať druhý gól v 86. minúte, ale domáci brankár Takáč zneškodnil penaltu Verdona. V 5. minúte nadstaveného času zápasu však Takáč urobil chybu, čo využil Tissera a strelil víťazný gól.

V druhom zápase skupiny Nordsjaelland zdolal Fenerbahce Istanbul 6:1 a v tabuľke je na 1. mieste s 10 bodmi.

Prvý polčas

Spartak Trnava remizuje doma po 1. polčase s Ludogorcom Razgrad 0:0. V zápase Európskej konferenčnej ligy mohli hostia vyhrávať od 23. minúty, ale gól Tekpeteyho neuznal systém VAR pre ofsajd.

Pozrite si nástupnú "hymnu" Spartak Trnava.