NHL: Arizona s Kelemenom uspela na ľade Vegas. Slovenskí útočníci však nebodovali

26.11.2023 07:55

Hokejisti Colorada Avalanche zdolali v nočnom zápase NHL na domácom ľade Calgary 3:1 a pripísali si tretí triumf po sebe. V drese "lavín" nastúpil v Tomáš Tatar, za hostí odohrali zápas Martin Pospíšil a Adam Ružička. Ani jeden zo slovenských útočníkov však nebodoval.

Priebeh zápasu

Najviac času na ľade strávil Pospíšil, počas 14:11 minút vyslal na bránku dve strely. Ružička odohral 10:45 minút tiež s dvoma strelami a Tatar za 10 minút neohrozil bránku ani raz.

Do hry zasiahol aj Miloš Kelemen, v drese Arizony odohral 5:36 minút. Coyotes triumfovali na ľade obhajcu titulu vo Vegas 2:0, brankár Connor Ingram predviedol 34 úspešných zákrokov a zaznamenal svoj druhý shutout v kariére. Víťazstvo hostí zariadili gólmi Clayton Keller a Lawson Crouse.

San Jose zastavilo sériu troch prehier, "žraloci" zdolali doma Vancouver 4:3.