Slovan podľahol Lille na jeho pôde 1:2. Počas zápasu získali belasí zbytočnú červenú kartu

ta3/TASR
26.10.2023 19:48 , Aktualizované: 26.10.2023 20:46

Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v stretnutí 3. kola Európskej konferenčnej ligy na ihrisku OSC Lille 1:2 a prepustili francúzskemu súperovi prvé miesto v tabuľke A-skupiny.

Futbalisti Slovana Bratislava viedli po prvom polčase zápasu A-skupiny Európskej konferenčnej ligy na ihrisku OSC Lille 1:0 po góle Aleksandara Čavriča z 23. minúty.

V 68. minúte Slovan pripravila o vedenie veľká defenzívna chyba. Žltú kartu pre tím ŠK Slovan Bratislava získal Juraj Kucka.

Druhý gól získali hráči Lille

Domáci otáčajú skóre. Akciu pripravilo duo striedajúcich hráčov, bin Tálib preniesol hru na pravé krídlo, kde cez viacerých hráčov prešiel Žegrova a naservíroval loptu RÉMYMU CABELLOVI, ktorý ju z prvej usmernil do siete.

Aký bol výsledok?

Slovan podľahol Lille na jeho pôde 1:2. Vzhľadom na priebeh zápasu je to škoda, keďže belasí viedli od 25. minúte po góle Čavriča. Lille zápas otočilo v druhom dejstve, keď sa presadili Yazici a Cabella. V 84. minúte videl zbytočnú červenú kartu Lovat.