Miškovovci sľubujú 100-tisíc pracovných miest, inak odídu z politiky

TA3 TASR
2.3.2016 11:36

Ak sa strana Skok dostane do vlády a nevytvorí minimálne 100-tisíc pracovných miest, všetci jej členovia odídu navždy z politiky. Tento verejný prísľub dala strana na tlačovej konferencii v Bratislave.

Predseda strany Juraj Miškov verí, že pracovné miesta vytvorí vďaka plánu Singapur. Miškov zároveň potvrdil, že SKOK z volieb neodstúpi v prospech žiadnej strany. "Máme 90.000 ľudí, ktorí nám veria. Veríme, že presvedčíme aj ďalších 40.000 voličov z milióna nepresvedčených a budeme môcť zrealizovať plán Singapur," povedal Miškov.

Zdôraznil, že SKOK nie je nábor funkcionárov, ale tím odborníkov a skúsených manažérov. "Ľudí, ktorí chcú makať pre Slovensko," poznamenal Miškov.

SKOK je podľa jeho slov strana, pri ktorej nikto nespochybnil jej program, financovanie a ani ju nikto nevylúčil z povolebnej spolupráce. Strana tiež podľa Miškova nie je poškvrnená žiadnymi korupčnými škandálmi. "Máme najčistejšie financovanie zo všetkých strán," doplnil Miškov.

Parlamentné voľby sa na Slovensku uskutočnia v sobotu 5. marca. Voliť môžu všetci občania SR, ktorí majú v deň hlasovania aspoň 18 rokov. Na Slovensku máme viac ako 4,4 milióna oprávnených voličov. Štát vyjdú voľby na 10,7 milióna eur.

zdielať
zdielať
Komentáre k článku
Zdielajte článok