Trenčín pred prázdnymi tribúnami zdolal Podbrezovú

SITA TA3
17.10.2015 21:05

Futbalisti FO ŽP Šport Podbrezová si nepripísali ďalší skalp na pôde ašpiranta na majstrovský primát v najvyššej slovenskej súťaži.

Horehronci pred októbrovou reprezentačnou prestávkou šokujúco triumfovali v Žiline 3:1, ale v sobotňajšom stretnutí 13. kola bol nad ich sily úradujúci fortunaligový šampión AS Trenčín.

Na úvodný zásah domáceho Gina van Kessela síce ešte do polčasu stihol odpovedať Nikola Andrič, no v 74. min Matúš Bero rozhodol o zisku troch bodov pre zverencov Martina Ševelu. Bero strelil svoj deviaty gól vo FL 2015/2016 a je na čele poradia prvoligových kanonierov.

Futbal - Fortuna liga 2015/2016 - 13. kolo - sobota:

AS Trenčín - FO ŽP Šport Podbrezová 2:1 (1:1)
Góly: 30. Van Kessel, 74. Bero - 45.+ Andrič, ŽK: 35. Bero, 48. Koolwijk, 60. Kleščík, 83. Rabiu - 22. J. Pančík, 34. M. Kochan, 41. P. Vajda, rozhodovali: Glova - M. Balko, Súkeníková, hralo sa bez divákov

Trenčín: Šemrinec - M. Šulek, Kleščík, Rundič (86. Skovajsa), Madu Kingsley - Koolwijk - Guba (64. Bala), Rabiu, Bero, Van Kessel - Wesley Moraes da Silva (90. Holúbek)
Podbrezová: M. Kuciak - Kupčík, P. Vajda, Kapor (90. Sabler), Andrič - Podio, J. Pančík (80. Szöke) - Viazanko, M. Kochan, Gál-Andrezly - Vaščák.