Mak prispel gólom k cennej remíze PAOKu Solún s Borussiou Dortmund

1.10.2015 23:58

Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak prispel gólom k cennej remíze PAOK-u Solún s Borussiou Dortmund 1:1 v dueli 2. kola skupinovej fázy Európskej ligy UEFA. Grécky tím si tak do tabuľky C-skupiny pripísal druhý bod, Borussia je so štyrmi bodmi na čele.

Mak sa prezentoval ukážkovým gólom v 34. minúte zápasu, keď si nabehol za obranu na pas kapitána Alexandrosa Tziolisa, s loptou sa dostal až na pravú stranu pokutového územia a nechytateľnou strelou od brvna prekonal brankára Romana Weidenfellera. Po oslavách s divákmi a spoluhráčmi videl od rozhodcu žltú kartu. Dortmund po zmene strán manko zmazal po presnom zásahu Gonzala Castra. Mak hral do 73. minúty, jeho krajan Erik Sabo odohral celý duel.