Ružomberok neudržal vedenie, v Senici remizoval

24.7.2015 21:31

Ružomberok viedol gólom Jakubka zo 62. minúty, o vedenie prišiel v poslednej minúte riadneho hracieho času.

Futbalisti MFK Ružomberok neudržali jednogólové vedenie a v piatkovom stretnutí 2. kola Fortuna ligy 2015/2016 remizovali na trávniku FK Senica 1:1. Skóre duelu otvoril striedajúci útočník Liptákov Andrej Lovás, ktorý po hodine hry vymenil na trávniku Martina Jakubka a už v 62. min skóroval. Domáci však v poslednej minúte riadneho hracieho času vyrovnali zásluhou stredného obrancu Róberta Pillára. Oba tímy čakajú na prvé víťazstvo v novom ročníku.