Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Vojvodkyňa z Cambridge si pozrela súčasné umenie, ktoré sa dá vidieť v galérii Turner Contemporary v britskom pobrežnom meste Margate. Z jej výrazu sa dá ťažko hádať, či ju zaujalo. (AP Photo/Suzanne Plunkett, Pool)

2. Prívrženci syna bývalého jemenského prezidenta idú pred voľbami s vyjadrením podpory až na hranice možností. (AP Photo/Hani Mohammed)

3. Spojenie módneho návrhára Valentina s hercami Benom Stillerom a Owenom Wilsonom veští pokračovanie filmu Zoolander. (AP Photo/Christophe Ena)

4. Národný bangladéšsky kriketový tím porazil Angličanov na majstrovstvách sveta a to je dobrý dôvod na to, aby s vlajkami obsadili všetky sochy v hlavnom meste Dháka. (AP Photo/Suvra Kanti Das)

5. To, čo vyzerá ako veľká dymiaca katastrofa, je v skutočnosti veľký triumf techniky. NASA testuje najväčší motor na tuhé palivo. (AP Photo/The Deseret News, Tom Smart)

6. Výročné zasadnutie čínskeho Národného ľudového kongresu je miestom na stretnutie tisícok komunistických špičiek a aj pekných hostesiek. Kulisu robí známe pekinské Námestie nebeského pokoja. (AP Photo/Andy Wong)

7. Po polroku vo vesmíre sa traja kozmonauti pokojne vracajú v pristávacom module na Zem. (AP Photo/NASA, Bill Ingalls)

8. Nové hroby obetí eboly na predmestí hlavného mesta Libérie. (AP Photo/Abbas Dulleh)

9. Polárna žiara osvetľuje preteky psích záprahov. Tisícosemstokilometrová trasa najdlhších a najťažších pretekov na svete je skúškou pre mašérov aj psi. V krutých mrazoch a v ľudoprázdnej krajine je dôležitejšie prežiť, ako vyhrať. (AP Photo/Alaska Dispatch News, Loren Holmes)

10. Hlbokú úctu japonskému cisárskemu páru musí prejaviť aj premiér Šinzo Abe. (AP Photo/Toru Hanai, Pool)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá