Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Prestížne dostihy „Indické derby“ sú stávkou so ziskom všetkého alebo ničoho. Chovatelia sa snažia vyťažiť zo svojich koní čo najviac. Po tréningu im doprajú aj plávanie v bazéne. (AP Photo/Rafiq Maqbool)

2. Zábery z najväčšej snehovej búrky v New Yorku, ktorá napokon ani nebola. Newyorské taxíky však museli zostať zaparkované a prišli o zisky. (AP Photo/Jason DeCrow)

3. Mariupol sa stal miestom tvrdých bojov medzi ukrajinskou armádou a separatistami. Bojovníci na oboch stranách však nie sú len vražedné stroje. (AP Photo/Evgeniy Maloletka)

4. Shetlandské ostrovy obkľúčili Vikingovia. Našťastie ide len o skupinu v historických kostýmoch, ktorá oslavuje sviatok ohňa. V plnej zbroji a s fakľami prenášajú mestom Lerwick vojnovú loď. (AP Photo / Danny Lawson)

5. Texas to myslí s rozšírením práv na nosenie zbraní na verejnosti vážne. Transparent aktivistu hlása: Príď a vezmi si. (AP Photo/Eric Gay)

6. Ruku hore, kto ešte nemá selfie s tuleňom. (AP Photo/Martin Meissner)

7. Indické ozbrojené sily na oslavách Dňa republiky. Pred 65 rokmi v krajine vstúpila do platnosti nová ústava, na základe ktorej vznikla Indická republika. (AP Photo /Manish Swarup)

8. Číňan Čen Kecai (na fotografii vpravo) vyhral súťaž, ktorá rozhodne nie je pre padavky. Ponorený v ľadovom kúpeli a s ľadom v ústach vydržal 64 minút. (AP Photo)

9. Oheň sa zahryzol do luxusnej rezidencie v Ohiu. Majitelia, rodina Deckerovcov, chcú od poisťovacej spoločnosti 60 miliónov dolárov. (AP Photo/The Cincinnati Enquirer, Joseph Fuqua II)

10. "Vampire lady", mexická účastníčka medzinárodnej výstavy tetovania vo venezuelskom Caracase. (AP Photo/Ariana Cubillos)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá