Zreľák smeruje do Slovana, Grendel a Kolčák preč

Zreľák smeruje do Slovana, Grendel a Kolčák preč
Zdroj foto: TASR
Opora slovenskej futbalovej reprezentácie do 21 rokov a hráč MFK Ružomberok Adam Zreľák smeruje do tímu úradujúceho majstra ŠK Slovan Bratislava. Vedenie "belasých" má podľa informácie na klubovom webe blízko k angažovaniu 20-rodáka z Lipian (nar. 5. mája 1994).

"V týchto hodinách prebiehajú intenzívne rokovania medzi klubmi a hráčom. Verím, že prestup sa nám podarí dotiahnuť do úspešného konca," uviedol pre oficiálnu internetovú stránku ŠK Slovan generálny riaditeľ bratislavského klubu Dušan Tittel na margo autora šiestich jesenných gólov Ružomberka vo Fortuna lige 2014/2015.

Slovane už naopak nerátajú s dvojicou Erik Grendel - Kristián Kolčák, obom hráčom umožnili hľadať si nový angažmán. "Stabilní členovia A-mužstva dostali možnosť pokračovať vo svojej kariére v inom klube. Obaja stoja za niekoľkými významnými úspechmi tímu v predchádzajúcom období, ale momentálne už nezapadajú do nových plánov Slovana Bratislava. Za ich doterajšie pôsobenie im ďakujeme," uvádza web "belasých" na adresu 26-ročného stredopoliara Grendela a 24-ročného defenzívneho univerzála Kolčáka. O druhého menovaného je záujem v Poľsku.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá