Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Brankársky zásah „na hlavu“. Iránsky gólman Haghigh dokázal ochrániť svoju svätyňu pred katarským nájazdom. (AP Photo/Rick Rycroft)

2. Očakáva sa, že hlavnou témou tohto roka v Texase bude rozšírenie možnosti nosenia zbraní.... skutočných, nie kartónových. (AP Photo/Eric Gay)

3. Pápež František pricestoval do najľudnatejšej katolíckej krajiny v Ázii, do Filipín. Radovali sa státisíce veriacich. (AP Photo/Alecs Ongcal)

4. Selfie musí byť. Súťažiace Miss Universe po hodine zumby. (AP Photo/Wilfredo Lee)

5. Záplava radosti na štadióne Ohia po víťazstve nad Oregonom v play-off zápase univerzitných tímov v americkom futbale. (AP Photo/Tom Pennington, Pool)

6. Argentínska škola samby vzdáva hold svojmu rodákovi – pápežovi Františkovi. (AP Photo/Natacha Pisarenko)

7. Piaty ročník celoslovenského zrazu otužilcov pod Zoborom v jazerre Hangócka. (SITA/Martin Havran)

8. Policajti si urobili stanovište na pneumatike. Na najväčšej soľnej pláni na svete Salar de Uyuni prebiehala jedna z bolívijských etáp Rely Dakar. (AP Photo/Felipe Dana)

9. Rybári súťažia v love rýb na brehu rieky počas každoročného ľadového festivalu v juhokórejskom meste Hwačchon. (AP Photo/Ahn Young-joon)

10. A toto je rybolov v inom kúte Ázie. Počas sviatku Bhogali Bihu Indi hromadne lovia ryby na jazere Goroimari. Sviatok je oslavou jedla a ukončuje obdobie zberu úrody v severovýchodnom štáte Assám. (AP Photo/Anupam Nath)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá