Godla nastúpi v bránke Slovana v domácom dueli proti HK Soči

Aktualizované:
Godla nastúpi v bránke Slovana v domácom dueli proti HK Soči
Zdroj foto: SITA/AP
Brankár Denis Godla si vypýtal miesto v zostave hokejového Slovana Bratislava v KHL. Slovenský reprezentant, ktorého po zisku bronzu vyhlásili za najužitočnejšieho hráča šampionátu (MVP), nastúpi v bránke "belasých" už v najbližšom domácom dueli Slovana proti HK Soči (15. januára). Informovalo o tom štvrtkové športové spravodajstvo RTVS.

"Už nič viac Denis Godla pre to, aby si vypýtal nomináciu na zápas, nemohol urobiť ako získať MVP na MS hráčov do 20 rokov. Urobil maximum a určite sa ukáže v najbližšom zápase doma," uviedol pre RTVS generálny manažér Slovana Maroš Krajči.

Záujem klubov NHL

Agent devätnásťročného najlepšieho gólmana i najužitočnejšieho hráča šampionátu Marcel Sakáč mladší už dostal od záujemcov viacero ponúk na prestup hráča Slovana Bratislava. Godla má s účastníkom KHL zmluvu do roku 2016.

"Za posledné dni nás kontaktovalo až 15 skautov z tímov NHL. Naposledy som mal dokonca hodinový telefonát o Denisovi. Nebudem prezrádzať, o aké kluby ide. Poviem len toľko, že Denis bude v lete určite draftovaný nejakým klubom zo zámoria a isto bude vysoko, možno aj v druhom kole," uviedol pre Nový Čas Sakáč, ktorý spolupracuje s agentúrou CAA sports Creative Artists. "Zastupujú také hviezdy ako Crosby, Malkin, Tavares, Patrick Kane či bratov Sedinovcov."

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá