Sevilla ostáva na domácom ihrisku neporazená

3.1.2015 21:20

Dôležitým momentom zápasu medzi Sevillou a Celtou Vigo bola 20 minúta a červená karta pre Planasa. Hostia, ktorí boli do vtedy lepším mužstvom doplatili na Početnú nevýhodu hneď o 11 minút neskôr. S výraznou pomocou brankára sa o prvý gól postaral z priameho kopu Parecha.

Majstrovské Atlético Madrid zvládlo sobotňajší duel 17. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División proti Levante a vďaka triumfu 3:1 sa priblížilo vedúcemu Realu Madrid na rozdiel jediného bodu. Líder má však dva zápasy k dobru. Dva góly Atlética strelil Francúz Antoine Griezmann. V domácom prostredí nezávahal ani FC Sevilla, ktorý zdolal Celtu Vigo tesne 1:0.

Výsledky sobotňajších stretnutí 17. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže Primera División:

Atlético Madrid - Levante 3:1 (1:0)
Góly: 18. a 47. Griezmann, 82. Godín - 62. El Zhar

FC Sevilla - Celta Vigo 1:0 (1:0)
Gól: 32. Pareja, ČK: 21. Planas (Celta Vigo)