Hlavnými ťahákmi budú koncerty obľúbených skupín HEX, POLEMIC, LAVAGANCE, ako aj známych spevákov KATARÍNY KNECHTOVEJ, MARTINA HARICHA a rapera MAJKA SPIRITA. Večernej hudobnej show budú predchádzať vystúpenia miestnych folklórnych, speváckych, tanečných a záujmových skupín.
V piatok 14.11. si budú môcť návštevníci zatancovať s LACIM STRIKEOM a jeho STREET DANCE ACADEMY. Podľa riaditeľa nákupného centra Milana Klégra budú veľkou atrakciou špeciálni klauni na chodúľoch, ktorí budú v Bory Mall rozdávať veľa zábavy a smiechu. Na deti navyše čaká balónová a trumpet show, tvorivé dielne, maľovanie na tvár, ako aj vystúpenie mažoretiek a veľa darčekov.
Na otvorenie sú prichystané aj obchody, reštaurácie a kaviarne. Prvým návštevníkom ponúknu otváracie akcie, zľavy, ale aj darčeky. Tešiť sa tak môžu nákupné maniačky, ale aj ich deti a partneri. Takmer všetky značky si pripravili zľavy od 10% až do 70%. „Verím, že ľudia využijú možnosť výhodných nákupov spojených so zábavou, ktorú sme v rámci otváracieho programu pripravili ,“ vysvetľuje M. Klégr. Navyše, prvých 100 zákazníkov, ktorí nakúpia v Bory Mall za 5 Eur, získa až 20 eur na ďalší nákup.
Nové nákupné centrum Bory Mall sa nachádza na pomedzí Devínskej Novej Vsi a Lamača. Okrem nákupných možností svojim návštevníkom ponúkne výnimočné architektonické prvky a zelené plochy tak v interiéri, ako aj exteriéri. Vďaka čistému a vzdušnému dizajnu i priestranným pasážam, sa v ňom návštevníci budú cítiť naozaj príjemne.
Tento pocit znásobí i prechádzka na čerstvom vzduchu, v záhrade s názvom Tornádo, priamo v srdci centra. Veľkou výhodou Bory Mall je ľahká dostupnosť a poloha pri diaľnici D2. Pre motorizovaných návštevníkov je pripravené bezplatné parkovanie na viac ako 2400 parkovacích miestach priamo pri nákupnom centre.

