Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Basketbalista Dwyane Wade oddychuje s ľadovým obkladom po prípravnom zápase medzi Miami Heat a Cleveland Cavaliers v Rio de Janeiro. (AP Photo/Felipe Dana)

2. Mladý Ind nasleduje svoju matku. Na obrovskej skládke odpadu sa snažia nájsť veci, ktoré by ešte mohli použiť alebo speňažiť. (AP Photo/Altaf Qadri)

3. Aj toto je jedna z podôb kráľovskej svadby. Vydávala sa japonská princezná Noriko, ktorá je dcérou bratranca cisára. Po svadbe sa však musela vzdať titulu a aj oficiálneho členstva v cisárskej rodine. (AP Photo/Kyodo News, Koki Sengoku)

4.  Matt Radmacher odstraňuje pieskovaním hrdzu na konštrukcii strechy Múzea umenia v americkom meste Milwaukee. (AP Photo/Carrie Antlfinger)

5. Osamelá plachetnica na obzore pod búrkovými oblakmi na pláži Limanaki v známom letovisku Ayia Napa na juhovýchode ostrova Cyprus. (AP Photo/Petros Karadjias)

6. Požiarnici sa snažia uhasiť plamene na vládnej budove po tom, ako ju zapálili protestujúci študenti a učitelia. Mexikom sa prevalila vlna odporu keď sa stratilo 43 študentov. Predpokladá sa, že sa všetci stali obeťou bojov gangov a skorumpovanej polície. (AP Photo/Felix Marquez)

7. Ružovo zakvitnuté stromy sú znakom príchodu leta do zimbabwianskeho hlavného mesta Harare. ( AP Photo/Tsvangirayi Mukwazhi)

8. Na Námestí slobody v Bratislave vás môže prekvapiť osadený jukebox. Ide o inštaláciu českého umelca Krištofa Kinteru. (SITA/Ján Slovák)

9. Mansour Bahrami, Peter McNamara a John McEnroe predviedli šou na tenisovej exhibícii v Bratislave. (SITA/Ján Slovák)

10. Hlavná ulica v štvrti Mong Kok je husto obsadená demonštrantmi celý deň aj noc. Hongkong chce demokraciu. (AP Photo/Vincent Yu)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá