Slovan v EL doma definitívne na Pasienkoch

Slovan v EL doma definitívne na Pasienkoch
Zdroj foto: SITA
Slovenský futbalový majster ŠK Slovan Bratislava s definitívnou platnosťou odohrá domáce stretnutia v základnej I-skupine Európskej ligy 2014/2015 na Pasienkoch. Agentúre SITA to vo štvrtok podvečer potvrdil technický riaditeľ a bezpečnostný manažér "belasých" Zdeno Roman.

Pôvodne na utorok avizovaná kontrola zástupcov Európskej futbalovej únie (UEFA) na štadióne na Pasienkoch sa uskutočnila o dva dni neskôr. "Odstránili sme nedostatky, resp. veci, ktoré od nás chceli, aby sme zlepšili. Nestresovali sme a fungovali v režime, že budeme hrať na Pasienkoch," poznamenal Zdeno Roman.

Najrozsiahlejšou zmenou na štadióne prešli novovytvorené komentátorské miesta s kamerovými platformami. Všetky vykonané úpravy by mali prispieť k pozitívnemu stanovisku zo strany UEFA a potvrdeniu dejiska zápasov skupinovej fázy Európskej ligy v Bratislave.

Slovenský majster štartuje účinkovanie v skupinovej fáze EL vo štvrtok 18. septembra na ihrisku švajčiarskeho mužstva Young Boys Bern (21.05 h), doma sa po prvý raz predstaví 2. októbra proti talianskemu tímu SSC Neapol. Na Pasienkoch nastúpi aj 23. 10. proti Sparte Praha a odveta s Young Boys Bern sa uskutoční 27. novembra. Všetky domáce zápasy majú úvodný výkop o 19.00 h.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá