Najzaujímavejšie fotografie týždňa

Najzaujímavejšie fotografie týždňa
Zdroj foto: SITA/AP
Pozrite sa na náš pravidelný výber najzaujímavejších agentúrnych fotografií týždňa.

1. Teplovzdušný balón v tvare plachetnice letí nad Highgrove House, ktorý je domovom princa Charlesa a jeho manželky Camilly. Balón letí na počesť 30. narodenín Charlesovho syna Harryho. (AP Photo/PA, Geoff Caddick)

2. Škótsko sa rozhodovalo medzi samostatnosťou a podporou doterajšej únie. Referendum dopadlo v neprospech nezávislosti, ale na svoje áno boli všetci hlasujúci hrdí. (AP Photo/Andrew Milligan, PA Wire)

3. Čínske mesto Chongqing vyšlo v ústrety ľuďom, ktorí chodia po chodníkoch so sklonenými hlavam a očami zapichnutými do svojich smartfónov. Vytvorili dva pruhy na chodníku – jeden pre pomalých smartfónistov a druhý pre bežných chodcov, ktorí chcú ísť rýchlejšie. (AP Photo)

4. Darca krvi počas darovania krvi v električke v rámci akcie s názvom Európsky týždeň mobility. (SITA/Jozef Jakubčo)

5. Na tenisovom zápase v Tokiu sa niektorí diváci chránili pred slnečnými lúčmi snaď až príliš. (AP Photo/Koji Sasahara)

6. Taiwanské námorníctvo počas každoročného cvičenia. (AP Photo/Wally Santana)

7. Čo sa bude nosiť na jar a leto 2015? Podľa Madridského týždňa módy toto. Ide o model z dielne Marie Escote. (AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)

8. Kalifornia je opäť v plameňoch. (AP Photo/YosemiteLandscapes.com, Darvin Atkeson)

9. Príprava na 150. výročie zdolania hory Materhorn, ikonický symbol švajčiarskych hôr. (Robert Boesch/Mammut/ Photopress via AP Images)

10. Robotníci čistia Múr nárekov od papierikov s odkazmi a modlitbami. Podľa židovskej tradície sú papieriky spálené na blízkom cintoríne. (AP Photo/Sebastian Scheiner)

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá