Francúzi a Švajčiari na prahu finále Davisovho pohára

Aktualizované:
Francúzi a Švajčiari na prahu finále Davisovho pohára
Zdroj foto: SITA/AP
Priebežný súhrn stavov stretnutí semifinále Davisovho pohára 2014 tenisových reprezentačných družstiev mužov a zápasov o svetovú skupinu ročníka 2015 (hrá sa 12. - 14. septembra):

Svetová skupina 2014 - semifinále:

FRANCÚZSKO - ČESKO 2:0 po piatkových dvojhrách
(Paríž, Roland Garros, antuka vonku)
Richard Gasquet - Tomáš Berdych 6:3, 6:2, 6:3
Jo-Wilfried Tsonga - Lukáš Rosol 6:2, 6:2, 6:3
Ďalší program:
Sobota (14.00 h SELČ):
Julien Benneteau, Gael Monfils - Radek Štěpánek, Jiří Veselý
Nedeľa (10.30 h SELČ):
Jo-Wilfried Tsonga - Tomáš Berdych
Richard Gasquet - Lukáš Rosol

ŠVAJČIARSKO - TALIANSKO 2:0 po piatkových dvojhrách
(Ženeva, Palexpo, tvrdý povrch Rebound Ace v hale)
Roger Federer - Simone Bolelli 7:6 (5), 6:4, 6:4
Stan Wawrinka - Fabio Fognini 6:2, 6:3, 6:2
Ďalší program:
Sobota (13.00 h SELČ):
Roger Federer, Stan Wawrinka - Paolo Lorenzi, Andreas Seppi
Nedeľa (12.00 h SELČ):
Roger Federer - Fabio Fognini
Stan Wawrinka - Simone Bolelli

O svetovú skupinu 2015:

INDIA - SRBSKO 0:2 po piatkových dvojhrách
(Bangalore, KSLA Tennis Stadium, tvrdý povrch Rebound Ace vonku)
Juki Bhambri - Dušan Lajovič 3:6, 2:6, 5:7
Somdev Devvarman - Filip Krajinovič 1:6, 6:4, 3:6, 2:6
Ďalší program:
Sobota (15.00 h SELČ)
Rohan Bopanna, Leander Paes - Ilja Bozoljac, Nenad Zimonjič
Nedeľa (12.30 h SELČ)
Somdev Devvarman - Dušan Lajovič
Juki Bhambri - Filip Krajinovič

BRAZÍLIA - ŠPANIELSKO
(Sao Paulo, Ginásio Estadual Geraldo José de Almeida, antuke v hale)
Piatok (21.00 h SELČ):
Rogério Dutra Silva - Roberto Bautista-Agut
Thomaz Bellucci - Pablo Andújar
Sobota (19.30 h SELČ):
Marcelo Melo, Bruno Soares - Marc López, David Marrero
Nedeľa (19.00 h SELČ):
Thomaz Bellucci - Roberto Bautista-Agut
Rogério Dutra Silva - Pablo Andújar

IZRAEL - ARGENTÍNA 0:1 po piatkovej I. dvojhre
(Sunrise / Florida, USA - neutrálna pôda vzhľadom na bezpečnostnú situáciu, Sunrise Tennis Club, tvrdý povrch Laykold Cushion Plus System vonku)
Bar Tzuf Botzer - Leonardo Mayer 4:6, 6:3, 2:6, 1:6
Ďalší program:
Piatok:
Dudi Sela - Carlos Berlocq
Sobota (17.30 h SELČ):
Jonathan Erlich, Andy Ram - Federico Delbonis, Horacio Zeballos
Nedeľa (18.30 h SELČ):
Dudi Sela - Leonardo Mayer
Bar Tzuf Botzer - Carlos Berlocq

KANADA - KOLUMBIA
(Halifax, Halifax Metro Centre, tvrdý povrch Premier v hale)
Piatok (20.00 h SELČ):
Vasek Pospisil - Santiago Giraldo
Milos Raonic - Alejandro González
Sobota (19.00 h SELČ):
Daniel Nestor, Vasek Pospisil - Juan-Sebastián Cabal, Robert Farah
Nedeľa (19.00 h SELČ):
Milos Raonic - Santiago Giraldo
Vasek Pospisil - Alejandro González

USA - SLOVENSKO
(Chicago, Sears Centre Arena, tvrdý povrch Acrylic v hale)
Piatok (23.00 h SELČ):
John Isner - Norbert Gombos
Sam Querrey - Martin Kližan
Sobota (21.00 h SELČ):
Bob Bryan, Mike Bryan - Lukáš Lacko, Michal Mertiňák
Nedeľa (19.30 h SELČ):
John Isner - Martin Kližan
Sam Querrey - Norbert Gombos

AUSTRÁLIA - UZBEKISTAN 2:0 po piatkových dvojhrách
(Perth, Cottesloe Tennis Club, tráva vonku)
Nick Kyrgios - Denis Istomin 6:4, 7:5, 6:4
Lleyton Hewitt - Farruch Dustov 6:4, 6:4, 6:2
Ďalší program:
Sobota (6.00 h SELČ):
Chris Guccione, Lleyton Hewitt - Farruch Dustov, Denis Istomin
Nedeľa (4.00 h SELČ):
Lleyton Hewitt - Denis Istomin
Nick Kyrgios - Farruch Dustov

HOLANDSKO - CHORVÁTSKO 1:1 po piatkových dvojhrách
(Amsterdam, Ziggo Dome, antuka v hale)
Igor Sijsling - Mate Delič 6:4, 4:6, 5:7, 2:6
Robin Haase - Borna Čorič 7:6 (4), 6:1, 6:4
Ďalší program:
Sobota (15.00 h SELČ):
Jean-Julien Rojer, Thiemo de Bakker - Marin Čilič, Marin Draganja
Nedeľa (13.00 h SELČ):
Robin Haase - Mate Delič
Igor Sijsling - Borna Čorič

UKRAJINA - BELGICKO 1:1 po piatkových dvojhrách
(Tallinn / Est. - neutrálna pôda vzhľadom na bezpečnostnú situáciu, Tere Tennis Centre, tvrdý povrch Plexipave v hale)
Sergij Stachovskij - Steve Darcis 6:7 (5), 6:4, 6:2, 6:2
Iľja Marčenko - David Goffin 6:7 (1), 3:6, 1:6
Ďalší program:
Sobota (13.00 h SELČ):
Sergej Bubka, Denis Molčanov - Ruben Bemelmans, Olivier Rochus
Nedeľa (11.00 h SELČ):
Sergij Stachovskij - David Goffin
Iľja Marčenko - Steve Darcis

Video nie je možné zobraziť pre zmenu poskytovateľa videoobsahu.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá