Ružomberok dosiahol proti Podbrezovej prvé víťazstvo v sezóne

SITA TA3
23.8.2014 23:13

Futbalisti Ružomberka až v 7. kole najvyššej slovenskej súťaže dosiahli prvé víťazstvo, keď v sobotu zdolali v domácom prostredí hráčov Podbrezovej 2:0.

Mužstvo spod Čebraťa po bezgólovom prvom polčase poslal do vedenia v 61. min Zreľák a gólovú poistku pridal o 21 minút neskôr Kružliak. Ružomberčania majú na svojom konte 6 bodov, nováčik Fortuna ligy má aj po sobote 9. bodov.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 7. kolo - sobota:

MFK Ružomberok - ŽP Šport Podbrezová 2:0 (0:0)

Góly: 61. Zreľák, 82. Kružliak, ŽK: 55. Mário Almaský, 86. Turčák (obaja Ružomberok), rozhodovali: Horváth - Ferenc, Hancko, 1817 divákov

Ružomberok: Šavol - Ondrek, Kružliak, Práznovský, A. Lovás - Martin Nagy - Gerát (72. Vavrík), Turčák, Liener (46. L. Lupták), Mário Almaský (90.+ R. Bartoš) - Zreľák

Podbrezová: Maťašovský - Andrič, Kupčík, Minčič, Greško - Gál-Andrezly, J. Pančík - Ľ. Kochan (75. Vaščák), Podio, M. Pančík - Nworah (53. Gerec)