Spresnili názov nového filmu o Terminátorovi

Spresnili názov nového filmu o Terminátorovi
Zdroj foto: SITA/AP
Hollywoodsky herec Arnold Schwarzenegger spresnil názov nového filmu zo série Terminátor. Očakávaná snímka sa napokon bude volať Terminator: Genisys a nie Terminator: Genesis, ako sa doteraz uvádzalo. Šesťdesiatsedemročný rodák z rakúskeho Thalu zverejnil prostredníctvom služby Instagram fotografiu, na ktorej sedí na stoličke označenej logom filmu.

"Hasta la vista, baby. Chcem sa poďakovať hercom aj tvorcom filmu Terminator: Genisys za úžasné nakrúcanie. Bolo to náročné, bolo to zábavné a malo to zmysel. Od režiséra po producentov, od kameramanov po catering, od špecialistov na vizuálne efekty po kaderníčky a vizážistky - bez vás by sme to nedokázali. Neviem sa dočkať, kým uvidím hotový projekt. Verím, že pripomenieme fanúšikom, prečo sa do Terminátora zamilovali," napísal herec pod fotografiu.

V snímke Terminator: Genisys si okrem Schwarzeneggera zahrali aj Matt Smith a Emilia Clarke, ktorá stvárnila Sarah Connor. Jej syna Johna budú môcť diváci a diváčky vidieť v podaní Jasona Clarka. Piaty film zo série, ktorej úvodnú snímku priniesol na plátna kín James Cameron, bude mať americkú premiéru 1. júla 2015.

Arnold Schwarzenegger začínal ako kulturista a sedemkrát získal titul Mr. Olympia. Okrem spomínanej série o Terminátorovi (1984, 1991, 2003) sa do povedomia divákov zapísal aj vďaka snímkam ako Barbar Conan (1982), Komando (1985), Predátor (1987), Dvojičky (1988), Total Recall (1990), Policajt zo škôlky (1990), Posledný akčný hrdina (1993), Junior (1994), Pravdivé lži (1994) či Batman a Robin (1997) či Expendables (2010) a Expendables 2 (2012). V rokoch 2003 až 2011 zastával post guvernéra Kalifornie.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

Mohlo by vás zaujímať

TOP videá