Zlaté Moravce a Ružomberok získali prvý ligový bod

SITA TA3
19.7.2014 21:46

Hráči Ružomberka a Zlatých Moraviec si v sobotu pripísali na svoje konte prvý bod v novej sezóne najvyššej futbalovej súťaže, keď duel 2. kola na pôde ViOn-u sa skončil nerozhodne 1:1.

Skóre duelu otvoril tesne pred polčasovou prestávkou Patrik Sabo, no domácim sa nepodarilo najtesnejší náskok udržať až do konca. V 66. min našiel Lovás dlhou prihrávkou Borisa Turčáka, ktorý strelou z prvej prekonal gólmana Jozefa Novotu. Keďže v ďalšom priebehu duelu už gól nepadol, duel sa skončil zmierlivo.

Futbal - Fortuna liga 2014/2015 - 2. kolo:
FC ViOn Zlaté Moravce - MFK Ružomberok 1:1 (1:0)
Góly: 43. P. Sabo - 66. Turčák, ŽK: 25. Charizopulos, 42. Pavlenda - 29. Greššák, 37. Mário Almaský, 90.+ M. Nagy, rozhodovali: Glova - Brendza, Jenčura, 1048 divákov

Zlaté Moravce: J. Novota - Pavlenda (79. Pilát), Miloš Nikolič, Štrbák, Chren - P. Sabo, Orávik, L. Kováč, Charizopulos, Valenta (76. Mashike Sukisa) - Peter Ďurica (62. Szöke)
Ružomberok: Lešňovský - Greššák, Kružliak, Práznovský, A. Lovás - M. Nagy - L. Lupták, Turčák, R. Bartoš, Mário Almaský - Zreľák (83. Gerát)