Trnava zdolala Zlaté Moravce a má siedme víťazstvo v rade

3.5.2014 18:21

Futbalisti Spartaka Trnava dosiahli v najvyššej dlhodobej domácej súťaži siedme víťazstvo v rade. V sobotu v 29. kole Corgoň ligy 2013/2014 zvíťazili na ihrisku Zlatých Moraviec 2:1.

Po bezgólovom prvom polčase otvoril skóre takmer po hodine hry Erik Sabo, na jeho presný zásah nadviazal v 83. min aj Martin Vyskočil. Domácu prehru už len zmiernil dve minúty pred koncom Peter Orávik. Trnave patrí v tabuľke Corgoň ligy tretie miesto, ktoré znamená štart v pohárovej Európe 2014/2015. Zlaté Moravce sú na deviatej pozícii.

Futbal - Corgoň liga 2013/2014 - 29. kolo - sobota:

FC ViOn Zlaté Moravce - FC Spartak Trnava 1:2 (0:0)

Góly: 88. Orávik - 57. E. Sabo, 83. M. Vyskočil, ŽK: 41. Orávik, 76. Pintér, 79. M. Babic (všetci Zlaté Moravce), rozhodovali: Samotný - Slyško, Súkeníková

Zlaté Moravce: M. Kuciak - Pavlenda (79. Korman), Pintér, Pavol Majerník, A. Candrák - Orávik, M. Babic, L. Kováč, Pribula, Mazan (13. Bolinha) - L. Szabó (66. L. Žák)

Trnava: Rusov - Martin Tóth, P. Čarnota, Janečka, J. Chovanec - Kuračka (51. Schranz) - E. Sabo, Vlasko, Michal Gašparík (68. Ciprys) - M. Vyskočil, Mikovič