Bratislavskí hádzanári prehrali v Nových Zámkoch

11.4.2014 20:41

Takmer celý prvý polčas patril hosťom, ktorí boli vo väčšom či menšom vedení. V 12. min svietil na tabuli stav 2:6. Domáci potom zlepšili obranu, v 19. min vyrovnali na 9:9, pomohli im dva góly v oslabení.

Štart mal po zmene strán lepší nástup, strelecky ho ťahal najmä T. Straňovský. V druhej polovici druhého dejstva sa však objavilo v hre viacero nepresností a chýb, v 57. min bolo 24:24. O tom, že najtesnejšie víťazstvo zostane v Nových Zámkoch, rozhodol minútu pred koncom Monczka. V úplnom závere zachránil domácich dvoma excelentnými zákrokmi brankár, na ich stranu sa priklonilo aj šťastie.

ádzaná - extraliga mužov 2013/2014 - nadstavbová časť - A-skupina (o 1. - 6. miesto) - 9. kolo:

HC Štart Nové Zámky - ŠKP Bratislava 25:24 (13:13)
Najviac gólov: T. Straňovský 7, Monczka 7/1, Mokryš 4 - M. Volentics 10/2, Zechmeister 7, Štepanovský 5
Pok. hody: 2/1 - 2/2, vylúčení: 7 - 3, ČK: 12. Macháč, 50. Štepanovský (obaja ŠKP) za faul, rozhodovali: Oťapka a Sivák, 150 divákov