HC Lev nevyužil prvú šancu na postup

8.4.2014 20:25

Hráči tímu HC Lev Praha neuspeli v utorkovom štvrtom zápase finále Západnej konferencie v play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), keď na ľade Lokomotivu Jaroslavľ prehrali 2:3 po predĺžení.

Pražský tím viedol 1:0 aj 2:1, no domáci dotiahli duel do predĺženia. V závere prvej nadstavenej dvadsaťminútovky vybojoval Plotnikov ďalší duel pre Lokomotiv. HC Lev Praha vedie na Lokomotivom Jaroslavľ 3:1 na zápasy, piate stretnutie sa uskutoční vo štvrtok 10. apríla v Prahe.

Finále Západnej konferencie - štvrtý zápas (hrá sa na štyri víťazstvá):
Lokomotiv Jaroslavľ - HC Lev Praha 3:2 po predĺžení (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0) - stav série: 1:3
Góly: 35. Jakovlev, 54. Koňkov (Holos, Kartajev), 80. Plotnikov (Kartajev) - 25. J. Novotný, 39. Oystrick (Vrána, Thörnberg), 9071 divákov