Trnava podľahla aj Dunajskej Strede

SITA TA3
8.3.2014 20:50

Futbalisti Spartaka Trnava nedokázali zvíťaziť ani vo svojom druhom vystúpení v jarnej časti Corgoň ligy 2013/2014. Zverenci trénera Juraja Jarábka podľahli v sobotňajšom stretnutí 21. kola na domácej pôde FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:2 (0:1).

Trnavčanom nepomohla k výhre ani prítomnosť divákov po zmene trestu. Hostia vyhrávali od 6. min zásluhou Erika Ujlakyho. Spartak hral od úvodu druhého polčasu oslabený o vylúčeného Mareka Janečku. Jeho kapitán Roman Procházka síce v 84. min vyrovnal, ale o zisku troch bodov pre DAC rozhodol dve minúty pred koncom riadneho hracieho času Roman Gergel. Dunajskostredčania bojujúci o záchranu vyťažili z dvoch zápasov po zimnej prestávke cenné 4 body.

Futbal - Corgoň liga 2013/2014 - 21. kolo:

FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:2 (0:1)

Góly: 84. R. Procházka - 6. E. Ujlaky, 88. Gergel, ŽK: 21. E. Sabo, 47. Janečka, 82. R. Procházka - 13. Szarka, 73. Brašeň, ČK: 48. Janečka (Trnava) po 2. ŽK, rozhodovali: Leško - Brendza, Bobko

Trnava: Kneževič - E. Sabo, Janečka, Banovič, Ciprys - Schranz (66. Vyskočil), Augustini (46. Kuračka), R. Procházka, J. Chovanec - Vlasko - Hodek (55. Martin Tóth)

Dunajská Streda: P. Penksa - M. Turňa, Čaušič, Peter Majerník, Šnirc - Krišto, G. Straka - E. Ujlaky, Gergel, Brašeň - Szarka (58. Nurkovič)