Real rozstrieľal Rayo Vallecano

TA3
26.9.2011 18:08

Neuveriteľne sa začal zápas 6 . kola španielskej Primera Division, v ktorom futbalisti Raya Vallecano vyhrávali na štadióne Santiaga Bernabea nad domácim Realom Madrid 1:0 už po 15 sekundách hry.

Súper slovenského futbalového šampióna ŠK Slovan Bratislava v F-skupine Európskej ligy UEFA 2011/2012 Athletic Bilbao remizoval v sobotňajšom stretnutí 6. kola najvyššej španielskej súťaže s Villarrealom 1:1. Domáci sa ujali vedenia tesne pred polčasovou prestávkou, keď skóroval Gabilondo, za "žltú ponorku" vyrovnával v 52. min brazílsky kanonier Nilmar. Súper Slovana v kontinentálnom pohári číslo dva dohrával oslabený o vylúčeného Ekizu. Bilbao v doterajších piatich zápasoch Primera División 2011/20012 ešte ani raz nezvíťazilo, s dvoma bodmi mu patrí sedemnásta pozícia v 20-člennej španielskej súťaži.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 6. kola najvyššej španielskej futbalovej súťaže:
FC Barcelona - Atlético Madrid 5:0 (3:0)
Góly: 26., 78. a 90.+ Messi, 9. Villa, 15. Miranda (vlastný)

Real Madrid - Rayo Vallecano 6:2 (2:1)
Góly: 39., 51. a 84. C. Ronaldo (druhý a tretí z pok. kopov), 45. Higuaín, 67. Varane, 73. Benzema - 1. a 55. Michu, ČK: 57. Di María Real Madrid) po druhej ŽK

Athletic Bilbao - Villarreal 1:1 (1:0)
Góly: 44. Gabilondo - 52. Nilmar, ČK: 81. Ekiza (Bilbao)
Zostava Bilbaa: Iraizoz - Iraola, Amorebieta, Aurtenetxe, Ekiza - Gurpegui - Susaeta (83. Iturraspe), J. Martínez, Muniain (88. D. López), Gabilondo (66. Toquero) - F. Llorente,

FC Sevilla - Valencia 1:0 (1:0)Gól: 18. Kanouté, ČK: 57. Trochowski, 68. Escudé - 71. Aduriz