Bayern Mníchov zvíťazil na pôde CSKA Moskva

27.11.2013 20:29

Futbalisti obhajcu trofeje Bayernu Mníchov zvíťazili v stredajšom zápase 5. kola D-skupiny Ligy majstrov 2013/2014 na štadióne moskovského CSKA 3:1. Bavori, ktorí už mali istý postup do vyraďovacej fázy, tak v prebiehajúcej sezóne prestížnej súťaže nestratili ešte ani bod a upevnili si pozíciu na čele tabuľky.

O úvodný gól stredajšieho programu LM sa postaral v 17. minúte holandský krídelník Arjen Robben, ktorý sa presadil tvrdou strelou zvnútra šestnástky. Druhý zásah Bayernu pridal v 56. minúte po individuálnej akcii Mario Götze.

Dvadsaťjedenročný nemecký reprezentant prekľučkoval pomedzi niekoľkých domácich hráčov a ľavačkou poslal loptu za chrbát brankára Igora Akinfejeva. V 61. minúte síce domáci znížili, keď Keisuke Honda premenil pokutový kop po ruke Danteho, no už o štyri minúty upravil na rozdiel dvoch gólov rovnako z jedenástky Thomas Müller.

5. kolo skupinovej fázy LM 2013/2014: D-skupina

CSKA Moskva - Bayern Mníchov 1:3 (0:1)
Góly: 61. Honda (z 11m) - 17. Robben, 56. Götze, 65. Müller (z 11m). Rozhodoval: Antony Gautier (Fr.)

<script type="text/javascript" charset="utf-8" src="//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js" data-width="undefined" data-height="undefined" data-config="http://cdn.playwire.com/v2/14907/config/461588.json" data-publisher-id="14907" data-video-id="461588"></script>