San Antonio vyhralo jedenásty zápas v rade

TA3, SITA
26.11.2013 11:02

Líder juhovýchodnej divízie San Antonio Spurs hostilo v zápase NBA New Orleans Pelicans. Hostia začali dobre a v prvej štvrtine vyhrávali aj o tri body. No potom už zápas jasne ovládli hráči texasského tímu, ktorí si mohli dokonca dovoliť v poslednej časti prehrať i o 7 bodov.

Basketbalisti San Antonia natiahli víťaznú šnúru v zámorskej NBA už na jedenásť stretnutí, keď v pondelok zdolali New Orleans 112:93. Manu Ginobili (16 bodov) a ďalší šiesti hráči dosiahli dvojciferný počet bodov. Spurs neprehrali doma žiaden zo zápasov v tejto sezóne. Utah zdolal v Salt Lake City Chicago 89:83 po predĺžení. George Hill dosiahol sezónne maximum 26 bodov a dotiahol Indianu k výhre nad Minnesotou 98:84. Pacers doma v ročníku neprehrali žiaden z ôsmich duelov a prvýkrát v klubovej histórii majú po štrnástich stretnutiach sezóny bilanciu 13 - 1. O siedme víťazstvo Miami v rade sa postaral 35 bodmi LeBron James. Heat si poradili s Phoenixom 107:92.